Press "Enter" to skip to content

Najwyższy czas aby zadbać o zabezpieczenie dostaw gazu na okres zimowy

Początek jesieni to ostatni dzwonek na to aby pomyśleć o tym czy nasza firma posiada zabezpieczone dostawy paliw energetycznych na okres zimowy. Chodzi tu w głównej mierze o gaz, który jest podstawą efektywnego funkcjonowania mnóstwa przedsiębiorstw. Sprawa jest tym większej wagi kiedy spojrzy się na dzisiejsze zawirowania polityczne we wschodniej części Starego Kontynentu. Problemy w kontaktach z Rosją, która jest jednym z większych producentów gazu na świecie mogą przynieść w najbliższym czasie mnóstwo kłopotów z dostarczaniem tego surowca.

stacja gazowa

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Jeszcze nie tak dawno handel gazem był zajęciem jedynie firm państwowych, takich jak np. Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, które było monopolistą na polskim rynku surowców energetycznych. Jednak od kilku już ładnych lat w Polsce pojawia się coraz więcej niezależnych od monopolisty przedsiębiorstw prywatnych zajmujących się dostarczaniem paliw w stanie płynnym i gazowym dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Najczęściej taka propozycja obejmuje kontrakty na dostarczanie paliw płynnych na okres ponad roku, chociaż czasem proponowane są także znacznie krótsze okresy np. miesiąc czy 3 miesiące – sporo więcej odnajdziesz pod tym adresem na

handen.pl
Powinno to być bardzo korzystne dla klienta, który może podpisać umowę jedynie na określony czas, dla przykładu jedynie czas zimy. Co istotne jest również możliwość podpisania umowy na tak popularne ostatnio dostawy dywersyfikacyjne.

To warte zapoznania się teksty, więc nie ociągaj się i sprawdź je – to zbliżona tematyka, która jest niewątpliwie godna zainteresowania.

Dzieje się tak w przypadku kiedy dana firma posiada już parafowaną umowę na dostarczanie gazu jednak dla pewności pragnie posiadać zabezpieczenie w postaci posiadania drugiego dostawcy.

Jeśli Twoim planem na dzisiaj jest odszukanie jeszcze jednego tak nietypowego artykułu jak ten, to bardzo zalecam tę witrynę (http://www.foliograf.pl/wycinane-naklejki-i-napisy-z-folii/). Pomyśl o tym – ona Ci się spodoba.

W wyniku tego ryzyko jakichś kłopotów jest naprawdę niewielkie, a to w interesach kwestia bardzo ważna.

Comments are closed.