Press "Enter" to skip to content

W jaki sposób wyszukać profesjonalne centrum konferencyjne w Gdańsku?

Zajmujesz się organizacją konferencji w swojej firmie? Jeśli potrzebne ci wyposażone centrum konferencyjne w Gdańsku, powinieneś orientować się, na co zwracać wyjątkową uwagę, aby podjąć trafną decyzję i podpisać umowę, która odzwierciedli twoje oczekiwania.

spotkanie w sali konferencyjnej

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z najistotniejszych elementów jest lokalizacja obiektu. Dlaczego? Na spotkanie zwykle przyjeżdżają goście z całej Polski, zatem najlepiej jest, jeżeli budynek proponujący sale konferencyjne nie leży na uboczu, ale bliżej centrum, dzięki temu każdy będzie miał do niego łatwiejszy dostęp. Oprócz tego o wiele szybciej wytłumaczymy uczestnikom dojazd, jeżeli obiekt mieści się w miejscu, którego nie znają.

elegancka sala konferencyjna

Autor: JasonParis
Źródło: http://www.flickr.com

Poza położeniem powinniśmy wziąć również pod uwagę wyposażenie danego centrum konferencyjnego, o którym szczegóły znajdzie się na stronie . Niezbędne są różne narzędzia oraz udogodnienia, np. laptopy, ekrany, rzutniki, odpowiednie nagłośnienie, dobrze funkcjonująca klimatyzacja i rzecz jasna dostęp do internetu. Nie można także zapomnieć, aby spytać się o możliwość skorzystania z cateringu (sprawdź koniecznie) albo z restauracji, jeśli obiekt ją posiada. Częstokrotnie bowiem centra konferencyjne mieszczą się w hotelach, które gwarantują swoim klientom szereg możliwości do wykorzystania wedle ich potrzeb. Tak np. w wolnej chwili oferują dodatkowe atrakcje – zorganizowanie ogniska, dostęp do strefy SPA bądź w okresie zimy kuligi, jakie gwarantują wspaniałe wrażenia. Jeżeli nie ma restauracji, catering zamówimy z zewnątrz, jednak ważne są też przerwy na kawę. Stoliki z napojami oraz niewielkimi przekąskami muszą mieścić się w dodatkowej sali lub na korytarzu.

Na koniec należy wspomnieć o sprawach parkingowych. Przybyli uczestnicy powinni mieć gdzie postawić samochód, jeśli zdecydowali się na przyjazd własnym autem. Idealnie, gdy jest to monitorowany i darmowy parking, na jakim można trzymać pojazd przez dłuższy czas, jeśli spotkanie będzie się przedłużać bądź trwać np. 2 dni.

Jeśli zatem potrzebne ci centrum konferencyjne w Gdańsku, teraz już wiesz, co musisz zrobić, aby wyszukać jak najlepsze miejsce oraz przeprowadzić spotkanie biznesowe lub szkolenie (six sigma black belt) zgodnie z zamierzeniami. Nie zapomnij o żadnej kwestii, a wszystko pójdzie gładko.

Comments are closed.