Press "Enter" to skip to content

Skup pojazdów powypadkowych – jak zdecydować się na oferujący najlepsze opcje. Radzimy.

Decyzja o zakupie auta bywa zwykle decyzją przemyślaną i planową. Jak się ma identyczna sytuacja z drugiej strony? Przez wzgląd na ogromne nasycenie naszego rynku autami z drugiej ręki, przywiezionymi z pozostałych państw członkowskich UE, okoliczność ta niestety bardzo skrępowała przebieg sprzedaży. Jak w tej sytuacji szybko sprzedać samochód za satysfakcjonującą nas kwotę?

auto

Autor: Vetatur Fumare
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli mamy dużo czasu na sprzedaż, możemy usunąć ewentualne usterki, umyć go, odświeżyć tapicerkę – ogółem sprawić, by nasz samochód prezentował się możliwie najlepiej. Jeżeli nie mamy na to czasu, możemy skorzystać z oferty renomowanych skupów pojazdów. Kwota, jaką uzyskamy, będzie odrobinę niższa, ale całościowo finansowo będziemy na korzyść, ponieważ pozbędziemy się kosztów trwającej czasami bardzo długo sprzedaży. Jest to perfekcyjne rozwiązanie gdy mowa o sprzedaży wiekowych pojazdów oraz aut po wypadkach. Zobacz: –

Przynosi nam ono błyskawiczny zastrzyk gotówki, który z pewnością okaże się niezwykle przydatny. Przypomnijmy także, że ta sytuacja pozbawi nas mnóstwa nerwów. Kiedy już zdecydujemy się na zbyt leciwego lub używanego auta do skupu – zostaje nam tylko wybór punktu, z którym mamy zamiar podpisać umowę. Aby go znaleźć, najlepiej jest wpisać w wyszukiwarkę hasło: „skup samochodów powypadkowych”, w przypadku gdy właśnie taki mamy do sprzedania. Aby zwęzić pole poszukiwania, wpiszmy miasto, na przykład: „skup aut po wypadku Wrocław”.

auto

Autor: State Farm
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki takiemu postępowaniu dostaniemy listę ewentualnych skupów znajdujących się blisko nas. Następny krok – to porównanie cen we wszystkich punktach.

Zaciekawiły Cię informacje, które tutaj znalazłeś w niniejszym artykule? Jeśli tak, to dodatkowo zweryfikuj ofertę, a uznasz, że wszelkie dane są prawdziwe.

Na co warto zwracać uwagę? Unikajmy małych handlarzy bez zarejestrowanej działalności gospodarczej. Zazwyczaj oferują 50% ceny rynkowej samochodu, podczas gdy w każdym profesjonalnym skupie uzyskamy kwotę nawet do 90% wartości rynkowej. Zważając na oszczędzony czas, brak konieczności zapłaty za ogłoszenia w prasie, brak odwiedzin na giełdach samochodowych – to bardzo opłacalne rozwiązanie.

Czy masz kłopot ze znalezieniem fascynujących danych na opisywany wątek? Jeżeli tak, to nie przejmuj się, tylko prześledź treść, a zapewne się nie rozczarujesz.

Pamiętajmy poza tym, że możemy ponadto, sprawdzić opinie o skupie w internecie.

Comments are closed.