Press "Enter" to skip to content

Nowe smartfony od firmy Samsung. Czy znowu spowodują ogólny zachwyt?

Obecnie smartfony są bardzo popularne, posiadać je może tak naprawdę każdy – nawet dzieciaki, ludzie starsi. Nieraz są one zmieniane co sezon lub wypierane są przez nowe modele.

Samsung Galaxy Tab 3 10.1

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Smartfon mimo to smartfonowi nie równy. Istnieją przecież telefony, które swój czas świetności przetrwają max jeden sezon a także takie, które stały się już kultowe. Należą do nich telefony Samsunga.

Jeżeli wykorzystana w powyższym materiale retoryka do Ciebie przemawia, to zobacz tu studio graficzne katowice inne tego typu posty – one odnoszą się do pokrewnej problematyki.

Oficjalnie wiadomo, że Samsung Galaxy, to sprzęt niezawodny i bardzo nowoczesny, sprzęt , który nie ulega modzie i ponadczasowy. Tak właśnie miała się sprawa z Samsungiem Galaxy S2, S3, S4. Galaxy S2 i S3 pomimo, że już dość, jak na smartfony, wiekowy, ciągle cieszy się sporą popularnością i posiada wszelkie podstawowe aplikacje.

Nowością na rynku są Samsung Galaxy a3 a także Samsung Galaxy a5. Telefon swoim designem przypomina poprzedników, jest jednak sporo smuklejszy. Skierowany jest do ludzi młodych, dynamicznych, ceniących sobie styl, design i jakość. Samsung Galaxy a3 i a5 w sprzedaży są od stycznia tego roku – .

Klienci i fani Androida i produktów Samsung, będę pozytywnie zaskoczen sposobnością szerokiego wyboru asortymentu. Do wyboru mają wiele wersji kolorystycznych – na przykład klasyczny SAMSUNG Galaxy A3 SM-A300 czarny. Smartfony można już kupić w cenie od 1199 zł.

Samsung Galaxy Alpha

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnym, ale nieco większym i droższym modelem jest Samsung Galaxy A5 A5000 Dual SIM 16GB czarny na przykład. W porównaniu do wersji A3 posiada 0,5 cala większy ekran, rozdzielczość HD i 13 Mpix aparat fotograficzny oraz 2 GB RAM (Galaxy A5 – 8Mpix i 1GB RAM). Wyjątkowym, nieco bardziej dziewczęcym modelem jest SAMSUNG Galaxy A5 SM-A500 Niebieski. Posiada jasną, błękitna obudowę i wyróżnia spośród innych się swoim niepowtarzalnym designem. Sprawdź więcej tu: Samsung Galaxy A5 czarny.

Tak więc znowu marka Samsung udowodniła, że idzie naprzód, podążając za najnowszymi trendami, wyprzedzając wręcz sprzęt innych marek. Co więcej wyrobiła sobie rzeszę wiernych fanów i od dobrych paru lat zajmuje na rynku pozycję lidera. Nic dziwnego – sprzęt Samsunga – szczególnie smartfony, jest bardzo dobry a system Android jest niesamowicie intuicyjny, łatwy w obsłudze i stworzony z wielką precyzją.

Comments are closed.