Press "Enter" to skip to content

Z jakiego względu warto jest zainwestować w Gopro Hero i znakomity dron DJJ Phantom?

Jeżeli jesteś miłośnikiem fotografowania, niewątpliwie słyszałeś o kamerce Gopro Hero. To rewelacyjna kamera, do której dobrze jest dokupić dron, aby osiągnąć rezultaty, o jakich nawet nie śniliśmy. Zacznijmy od samego aparatu. To doskonały sprzęt o niedużej wadze oraz małej obudowie, co umożliwia zabrać aparat ze sobą wszędzie, gdzie możemy robić wyjątkowe zdjęcia. Jego budowa sprawia, iż można posługiwać się nim pod wodą, robić zdjęcia na zjeżdżając na snowboardzie oraz w powietrzu – aż limit pamięci na karcie się skończy. Aparat jest niewielki, zatem w przeciwieństwie do lustrzanki można go położyć w różnych miejscach – jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Gopro Hero błyskawicznie odpowiada na zmianę światła, z tej racji nie musimy martwić się o jakość zdjęć. Dzięki nowoczesnym technologiom w nim zastosowanym, zapewniają najwyższą liczbę klatek na sekundę, co pozwala zarejestrować najważniejsze momenty, nie tracąc żadnej chwili. Niestety trzeba liczyć się z koniecznością częstego ładowania akumulatorka, głównie przy intensywnym użytkowaniu urządzenia. Z drugiej strony – jak można tego nie robić, gdy w pewne miejsca wyjeżdżamy tylko po to, by zrobić doskonałe zdjęcia? Sprawdź też: Sony Action Cam HDR-AS200VR.

Dron z kamerą

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z rewelacyjnych dodatków do przedstawianego aparatu jest dron DJJ Phantom. Dzięki użytej w nim pierwszorzędnej aparatury sterującej, można w prosty sposób kierować dronem, docierając do miejsc do tej pory niedostępnych. Jest gotowy do użytku od razu po jego zakupie, nie musimy ustawiać żadnych parametrów – natychmiast można sprawdzić, do czego jest zdolny oraz jak wychodzi nam filmowanie przy jego pomocy. Nie powinniśmy mieć z tym żadnej trudności, gdyż dron bardzo stabilnie lata, można go również zatrzymać w powietrzu, by zrobić najlepsze zdjęcia bądź nakręcić film, którego potrzebujemy. Jeżeli dron – link – utraci sygnał, niezawodnie powraca do miejsca, z którego wystartował.

Jeśli w związku z powyższym twoją miłością jest fotografowanie, a dodatkowo uwielbiasz ekstremalne sytuacje, musisz kupić sobie opisany aparat razem z dronem DJJ Phantom. Urządzenia takie cieszą się coraz większą popularnością, ty również możesz stać się ich szczęśliwym właścicielem. Wystarczy zamówić aparat w sieci bądź pojechać do sklepu i kupić wymarzone urządzenie, aby cieszyć się świetną jakością obrazu w każdym momencie.

Comments are closed.