Press "Enter" to skip to content

Wyjątkowa klasa kamery GoPro zezwoli odtwarzać w szerokiej jakości filmy przesyłane z dronu

Perfekcyjna jakość, bardzo dobra ostrość, audio i użytkowość, to i jeszcze dużo zastosowań wymagamy od profesjonalnej kamery. Lecz już dzisiaj zdołamy robić ujęcia, fotografie oraz nakręcać filmy, jakie do niedawna były zarezerwowane jedynie dla ekipy kinematograficznej z ogromnym nakładam kapitału.

gimbal do gopro

Autor: Dave Dugdale
Źródło: http://www.flickr.com

Plusy najbardziej zaawansowanej kamery GoPro spełniają wymogi najwyższej jakości oraz najnowszej technologii. Jest to kamera ukształtowana nie tylko do sportów ekstremalnych, lecz też do podniebnych wycieczek. Jej główną wartością jest lekkość oraz to, że jest małych rozmiarów. Dzięki temu nie ciąży operatorowi filmu i można nią uchwycić obraz dokładnie wzdłuż i wszerz. Ta kamera umożliwia rejestrować jeszcze szerszą perspektywę za pośrednictwem szczególnej soczewki, jaka zarejestruje obraz filmowy nie tylko ten, jaki ma przed sobą, lecz i po bokach. Kamera w sprytny sposób dostosowuje liczbę klatek na sekundę, aby zapewnić jak najlepszy obraz filmowy także przy niekorzystnym oświetleniu. Sprawdź tutaj: http://www.gohero.pl/akcesoria-gopro.

Dzięki najnowszej technologii kamera ma pierwszorzędną ostrość obrazu oraz potrafi zredukować odkształcenia filmu. W szczególności ma złącze Wi-Fi, dzięki czemu zdołamy bezpośrednio oglądać obraz, który kamera rejestruje. Dzięki budowie jest bardzo poręczna i jest bezproblemowa do zamocowania na przykład na kasku, dronie, opasce na dłoni, dzięki czemu umożliwia rejestrować realistyczne oraz zdumiewające obrazy. Dron z kamerą owej marki na pewno zapisze urocze krajobrazy o perfekcyjnej jakości dźwięku i obrazu.

Kamera GoPro za pomocą swojej lekkości oraz niewielkich rozmiarów jest przystosowana do tego, aby zapisywać film z lotu ptaka. Konstrukcja jednocześnie jest stabilna i silna, też atutem jej jest to, że jest wodoodporna, zatem również przy deszczowej pogodzie daje gwarancje, że ujęcia będą doskonałe- http://www.gohero.pl/fy-g4-3d-gimbal. Drony mogą okazać się tradycyjnym wyposażeniem kamerzystów czy też fotografów. Ujęcia z lotu ptaka robią fantastyczne odczucie oraz z pewnością czynią film interesującym. Mogą być wykorzystane na imprezach takich jak weselach, lecz także sesjach plenerowych bądź filmach. Drony mogą być też stosowane przez osoby uprawiające sporty wyczynowe. Dzięki specjalnej aplikacji na telefonie, opasce czy kasku, dron z kamerą będzie podążać za sportowcem i kręcić jego fenomenalne wyczyny.

Comments are closed.