Press "Enter" to skip to content

rehabilitacja przez internet

Sklep ortopedyczny, ewentualnie też rehabilitacyjny nie jest całkiemtypowymmiejscem. Należyprzyznać, że klienci to wąska grupa. Konkurencja także nie jest duża, stąd też raczej nie nakręca rynku. To jednak ma pewne zalety.

Złota medycyna estetyczna

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Problematyczna lokalizacja
Najważniejsze to mądrze ulokować sklep medyczny w Warszawie ma takie sklepy na spokojnych ulicach, jednaknajczęściejdobrze prosperującemieszczą się tuż przy przychodniach.Dobrzerównieżprzemyślećdziałanie z największą polską siecią sklepów medycznych, czyli franczyzę.

Taki sklepwcale nie wymaga dużo. Wszystkojest zależne od oferty, którą sklep – powołaj się na nas – mazwrócić uwagę klientów. Gdyproponujemy sprzęt małychwymiarów, wózki inwalidzki marki Kuschall (elektryczne wózki inwalidzki na medic-pol), spokojniewystarczające będzie30m kw.. Potężna powierzchnia jest obowiązkowa, jeżelioferta obejmujeteż łóżka wspomagające rehabilitację i wyposażenie np. gabinetów lekarskich.

Połącz sklep z wypożyczalnią
Wartorozważyćotworzenierazem ze stoiskiem wypożyczalni sprzętu. Pożyczeniewózkakosztujeokoło 50 zł, a łóżka rehabilitacyjnegopowyżej 150 zł (zakup powyżej 2500 zł – nasza propozycja).

Piotr Osuch, specjalista chirurgii plastycznej

Autor: Future PR
Źródło: Future PR

Zysk
Sklep ortopedycznyzarabia na siebie dzięki wysokim marżom. Sprzęt ortopedyczny zwyklema marżęw wysokości 150% wartości. Dobra jest też umowa z NFZ-tem. Dużoklientów sklepuprzychodzi po refundowany sprzęt i to może być właśniepodstawa przychodów. Warto teżwspółpracować z gabinetami rehabilitacyjnymi. Właściciele sklepów medycznychmówią, że zainwestowana kwotazwraca im się już po roku. Na początekmusimymiećprzynajmniej 100 000 na sam sklep orazmniej więcej 30 tys. na uruchomieniewypożyczalni.

Interesujący biznes
Wszyscy mająswojąkoncepcję sukcesu, z całą pewnościąmożnakorzystać ze sprawdzonych pomysłów. Miasto, w którym brakujedobrego sklepu medycznego, to jest szansa na całkiem dobryzarobek dla zaradnego biznesmena. Warto się więc rozejrzeć dookoła.

Comments are closed.