Press "Enter" to skip to content

Jakiego typu produkty importujemy z Chin?

Niezwykle niskie koszty wyprodukowania powodują, że towar który jest przesyłany z Chin napotykamy właściwie wszędzie, artykuły wykonywane w tym kraju są po prostu bardzo tanie. Do tego Chińczycy są w stanie wyprodukować praktycznie wszystko, liczba importerów zafascynowanych kupnem chińskich towarów jest więc wielka również w naszym kraju.

sklep w chinach

Źródło: pixabay.com

Polski eksport do Chin nie jest może zbyt ogromny, ale jednak liczba towarów, które sprzedajemy do tego kraju systematycznie rośnie. Nasz eksport do Chin skupia się przede wszystkim na artykułach z branży kosmetycznej, dużym zainteresowaniem cieszy się także żywność. Do Chin wysyłamy tak naprawdę pożywienie ekologiczne, produkty mleczne, mięso i słodycze.

Czy obecnie szukasz czegoś interesującego na prezentowany temat? Jeśli tak, to zgłąb dane w odniesieniu do firmy i przejrzyj ofertę dodatki mineralne dla krów.

Chińczycy są zainteresowani też naszymi wyrobami z bursztynu oraz maszynami dla górnictwa. Mimo że nasz eksport do Chin (więcej o eksporcie produktów do Chin) stale wzrasta, to i tak znacznie więcej importujemy. Towar z Chin jest niezwykle tani. Koszty wyprodukowania są tam nieporównywalnie niższe niż w krajach Europy Zachodniej czy w Stanach Zjednoczonych. Atrakcyjne koszty produkcji w późniejszym czasie przekładają się na atrakcyjne ceny, tak więc towar z Chin cieszy się tak sporą popularnością wśród klientów w Europie Zachodniej oraz w Polsce – sprawdzony towar z chin.Różnice kulturowe pomiędzy Polską a Chinami sprawiają, że wymiana handlowa nie będzie należała do najłatwiejszych. Nie oznacza to jednak, że Chińczycy nie są zainteresowani handlem z polskimi firmami. Liczba towarów, które warto z Chin sprowadzić jest bardzo duża.

granit z chin

Autor: Jesse Wagstaff
Źródło: http://www.flickr.com

W Polsce działają firmy, które z tego kraju importują też marmur i granit. Najwięcej jednak importerów sprowadza z Chin odzież i artykuły elektroniczne. Powszechnie towar z Chin uważamy jest za towar kiepskiej jakości. Nie jest to zawsze prawda. W Chinach nie brakuje ogromnych i profesjonalnych fabryk, które proponują towar naprawdę bardzo wysokiej jakości. Oczywiście artykuły wywodzące się z takich fabryk kosztują znacznie więcej. Jednocześnie będą one pomimo wszystko zdecydowanie tańsze niż te które powstają w Europie. Potężne firmy zafascynowane importem z Chin są w stanie negocjować atrakcyjne ceny. Jest to jednak realne tylko wtedy, kiedy zamówi się bardzo dużą ilość przedmiotów.

Comments are closed.