Press "Enter" to skip to content

Szukasz nietypowej roboty? Zostań telefonistką!

Ostatnimi laty pojawiło się kilka nowych zawodów, które do niedawna nie występowały. Specjalista od zasobów ludzkich, informatyk czy grafik komputerowy – są to dziedziny stosunkowo nowe na rynku. Są także zawody, które spotykamy od dekad, lecz od niedawna nieco zmieniły swój wymiar. Mowa tutaj o telefonistkach obsługujących system call center. Jak ewoluowała profesja osoby siedzącej na telefonie? Czy da się wyżyć na takiej pracy? Kto może się nią zająć i czy ciężko ją znaleźć?

Telefoniczna obsługa klienta

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dawniej, kobieta pracująca na infolinii miała obowiązek przekierowywać rozmowy. O digitalizacji jeszcze wtenczas nikt nie słyszał, dlatego tez takie czynności były wykonywane ręcznie. Następnie, wraz z upowszechnieniem telefonu w mieszkaniach naszych rodaków, rozpoczęły pojawiać się nieco odmienne funkcje. Wszelkiego rodzaju firmy zapraszały system call center do swoich siedzib – w określonych godzinach otwarta była infolinia, na której pracownica udzielała odpowiedzi na pytania dotyczące sprzedawanych produktów i usług. Od kilkunastu lat pojawił się następny kierunek tej branży – to osoba przy słuchawce zaczęła sama telefonować do różnych ludzi, wyszukując numerów w konkretnym banku, prezentując różnego typu produkty. Dużo informacji na ten temat znajdziesz pod linkiem .

Jeżeli jesteś młodą, inteligentną osobą, nawet studentem, bez problemu możesz rozpocząć pracę telefonistki sprzedażowej.

Szukasz interesujących informacji na prezentowany temat? To idealna chwila, gdyż jest przygotowany polecany serwis www (http://www.robak.konin.pl/oferta/depaletyzatory/automatyczne), który zawiera ważne dane na ten temat.

Obecnie wiele firm zewnętrznych, zajmujących się tego typu usługami, poszukuje pracowników. Elastyczny grafik, dowolna liczba godzin przepracowanych w miesiącu, przyjemna praca w ciepłym biurze. Mało tego, nie potrzebujesz samodzielnie wykręcać numeru klienta, system call center zrobi to dla ciebie, ty tylko masz za zadanie odpowiednio poprowadzić rozmowę.

Czy pragniesz uzyskać świeże dane na omawiany temat? Jeśli tak, to zobacz, jakiego typu wiadomości zawiera porządna witryna (https://ekurtyny.pl/pol_m_Oswetlenie-LED_Lampy-parkingowe-179.html), zapewne również Cię zainteresują.

A w tym również nie ma nic skomplikowanego – na początek pracy dostaniesz wszelkiego typu szablony rozmów, które krok po kroku opiszą ci, jak rozmawiać z konkretnym typem klienta, w zależności czy twój sektor trudni się sprzedażą produktów czy po prostu odpowiedzią na pytania. Dla najlepszych pracowników, korporacje telefoniczne oferują stały etat na umowę o pracę, oraz kompletny pakiet socjalny – opieka medyczna, karnet na siłownię i wiele więcej. Sprawdź systemy telefoniczne.

System call center to całkiem nowy wynalazek, jednak już został zaadaptowany przez wiele korporacji. Jeżeli pragniesz dorobić sobie nieco pieniędzy w czasie studiów, lub po prostu poszukujesz stałej, ciekawej pracy, zostań telefonistką! Jest to jeden z najbardziej rozwijających się fachów, z tego powodu miejsc pracy jest dużo.

Comments are closed.