Press "Enter" to skip to content

Jakie elementy najczęściej ulegają uszkodzeniu we francuskich autach?

Po naszych drogach z każdym rokiem jeździ coraz więcej „francuzów”.
Mimo że pojazdy pochodzące z Francji nie zawsze słyną z faktu, tego że są bezawaryjne są u nas powszechne.

Polscy kierowy cenią francuskie marki samochodów za obfite wyposażenie, schludne wnętrza, zadowalający komfort jazdy. Nie bez znaczenia jest również ciekawa aranżacja i niezwykle duży stopień bezpieczeństwa. Tak jak pojazdy pochodzące od naszych zachodnich sąsiadów uchodzą za samochody twarde i bardzo wytrzymałe. Te z Francji w opinii wielu ich posiadaczy są miękkie. Ich zawieszenie okazywało się nie odpowiednie na polskie jezdnie – zobacz stronę.

Chcesz zobaczyć prezentowany problem pod innym kontem? Jeżeli tak, to najlepszą metodą byłoby kliknięcie w ten link. Tam zweryfikuj szczegóły .

Dzisiaj producenci tych samochodów poszli po rozum do głowy i dokonali sporo innowacji w samochodach na drogi Europy wschodniej. Wciąż jeszcze po naszych drogach jeździ dużo kilkuletnich pojazdów.

podróż

Źródło: pixabay.com
Naprawa tylnej belki to niemalże obowiązek dla dużej ilości posiadaczy francuskich samochodów. Peugeot nie jest tu wyjątkiem. Typowe objawy kłopotów z zawieszeniem jakie odczuwamy we francuskich pojazdach to odczuwalne obniżenie poziomu sterowności pojazdu, bardziej wrażliwe reakcje na ruchy kierownicą czy wreszcie dziwne dźwięki słyszalne z okolic właśnie tylnej belki. Co to takiego tylna belka? Takie rozwiązanie stosowane jest za zwyczaj w pojazdach z Francji. Dzięki wykorzystaniu w niej płaskiej konstrukcji realne jest wykonanie głębszego, płaskiego, prostego bagażnika. Kluczowym efektem jest też jeżdżenia w sytuacji mniejszej przyczepności.

Więcej informacji:

Pozornie problem o nazwie tylna belka peugeot partner, to koszt sięgający nawet parę tysięcy złotych.

Czy nasz post zaciekawił Cię tak bardzo, że pragniesz więcej? Więc po nowe informacje zapraszamy do tego linku. Tam znajduje się interesujący wpis.

Łatwo znajdziemy jednak serwis, który w fachowy sposób wykona jej regenerację.

Comments are closed.