Press "Enter" to skip to content

Selekcjonuj odpady i zadbaj o swoje środowisko! Matka Natura z całą pewnością będzie Ci za to wdzięczna

Jesień „rozpanoszyła się” u nas na dobre. Przypominają o tym chociażby krótkie dni, słupki rtęci „szybujące” w dół, deszczowa aura za oknem. Najwyższa pora poczynić „małe” porządki w ogrodach: zgrabić liście opadłe z drzew, uporać się ze zwiędłymi roślinami, połamanymi gałęziami a także przygotować wszystko na przybycie zimy.
Rodzi się jednak pytanie: co robić z „efektami” przeprowadzonych prac? Rzecz jasna selekcjonować.

bądź na bieżąco

Autor: Arvell Dorsey Jr.
Źródło: http://www.flickr.com

Nie musimy się już martwić o wywóz odpadów zielonych Poznań, podobnie zresztą jak pozostałe miasta Polski dysponuje niesłychanie obszerną „siecią” przedsiębiorstw które się tym zajmują. Wystarczy jedynie zebrać niepotrzebne „produkty” natury w odpowiednich workach i po problemie. Cała reszta leży w rękach fachowców. Pamiętajmy jednak, iż nie powinny do nich trafiać pozostałości po żywności, śmieci kuchenne, popiół drzewny czy niedopałki papierosów. Należy także zaakcentować że tzw. „zielone odpady (pozostałe informację dostępne będą tu)” fantastycznie nadają się do kompostowania i użyźniania gleby. A jeżeli po „ogrodowych rewolucjach” pozostały Ci jeszcze kupki ziemi, a Ty zachodzisz w głowę co z nimi poczać, spokojnie. Wykwalifikowane Przedsiębiorstwa zadbają też o odpadom (polecamy zobacz) ziemi Poznań jest tego doskonałym dowodem.

Cena przywołanych usług nie jest zbyt wygórowana, zaś korzyści jakie za sobą niesie są bez wątpienia ogromne. Nie czekaj i już teraz przekonaj się jak dużo dobrego może przynieść troska o środowisko!

Comments are closed.