Press "Enter" to skip to content

Wielu polskich przedsiębiorców prowadzi interesy z Niemcami i dlatego chce tam przenieść siedzibę spółki albo założyć jej biuro

Niemiecki rynek jest bardzo stabilny i wciąż się rozwija. Duża grupa naszych właścicieli firm duma o przeprowadzce własnych oddziałów.

broszury

Autor: Beau Considine
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach jest to niezwykle łatwe.kliknij to program do pit online program do pit onlineJedną z głównych powodów jest to, że oba kraje należą do Wspólnoty Europejskiej.
Jeśli zastanawia Cię rejestracja firmy w Niemczech to należy na o tym podyskutować z prawnikiem albo poszukać informacji w sieci: firma na obszarze Niemiec. Aby rozpocząć działalność w RFN należy to zgłosić w urzędzie, otrzymać numer identyfikacji podatkowej i założyć konto w banku. Możemy wyszukać firmy pośredniczące w tym procederze, także nie będziemy musieli nawet pojechać zagranicę, żeby dopełnić wszystkich formalności. Zatem nie jesteśmy zobowiązani nawet wynajmować biura, ponieważ ta firma wydzierżawi nam własny adres, a pocztę będzie wysyłała na podany przez nas adres.

Spodobała Ci się ta informacja spod linku? Jest nam bardzo przyjemnie. Tym samym pragniemy nakłonić Cię do przejrzenia kolejnego wpisu o zbliżonym temacie.

Zatem jeśli ciekawi nas firma w Niemczech bez meldunku, to jest to możliwe.

rejestracja firmy w niemczech

Autor: ING Group
Źródło: http://www.flickr.com
Rzecz jasna, jeżeli zarejestrujemy własną działalność w Niemczech – , to będziemy musieli płacić ich podatki. System podatkowy różni się tam od tego jaki znamy w Polsce, więc najrozsądniej oraz najbezpieczniej będzie zatrudnić księgowość w Niemczech.

Spora liczba takich firm posiada przynajmniej jednego pracownika, który mówi po polsku albo po angielsku i będziemy mogli się z nim dogadać. Księgowość wszystko nam podliczy i wytłumaczy. Pomoże przy wszelkiego typu fakturach powiązanych z opłatami oraz należnościami podatkowymi.

Comments are closed.