Press "Enter" to skip to content

Na co przydają się nam obecnie programy Adama Słodowego?

Niemało z otaczających nas ludzi dojrzewało w dniach, kiedy emitowany był w telewizji program Adama Słodowego pod określeniem „Zrób to sam”. To właśnie dzięki niemu dowiadywaliśmy się jak w łatwy wariant wykonać miniaturowy samolot, lampkę na biurko czy w jaki sposób zrobić małą łódź z napędem.
Ten program dopomógł w tego typu edukacji niejednemu przyszłemu inżynierowi.

Klawiatura dedykowana do Facebooka

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Zrobił, że sami zaczęliśmy robić wszelakie domowe naprawy. W znacznej ilości dzięki niemu wyszkoliliśmy się nie tylko reperować różne małe awarie. Po latach przekazywaliśmy także tę wiedzę swoim potomkom po to, aby nauczyły się radzić sobie na własny rachunek. Wszakże gdy uszkadzają się bardziej złożone sprzęty, np. sprzęty wymagające naprawy AGD, takowe domowe naprawy potrafią nie wystarczyć. Wtenczas niezłym sposobem jest wszakże przekazanie urządzenia w dłonie fachowca, jaki zrobi takie domowe naprawy przekazując nam dodatkowo poręczenie – zobacz przykłady (zobacz przykłady).
Latanie na paralotni

Autor: Prezentokracja.pl
Źródło: Prezentokracja.pl
Mogłaby się ona przydać, jeżeli popsuje się nam przykładowo jakiś sprzęt elektroniczny, przykładowo niezwykle popularny ostatnio tablet. Poza tym najprawdopodobniej nie mamy w domu części do tabletów. Ma je zaś specjalista, który korzystniej zna się na owego typu naprawach. Jest tak dlatego, iż na co dzień para się tego rodzaju funkcjonalnością. Naprawia także telefony komórkowe czy zepsute nawigacje satelitarne, określane krótko nawigacjami GPS.

Tak czy w inny sposób, dobry fachowiec na pewno ma u siebie w warsztacie również części do tabletów, więc jeśli takowy Tobie się zepsuje, to on bezdyskusyjnie znakomicie poradzi sobie z jego reperacją. Jeśli jednak będziesz chciał spróbować sporządzić reperację samodzielnie, części do tabletów przystępne mogą być w różnorodnych marketach – części do tabletów (części do tabletów).

Comments are closed.