Press "Enter" to skip to content

Sezon na brodę

Przed laty jedyną alternatywą dla tradycyjnego golenia twarzy były wąsy i broda. Moda na nie powracała co pewien czas, ale aktualnie szczególnie daje się zauważyć to zjawisko. Parodniowy zarost nie istniał. Do dnia dzisiejszego, gdy w końcu przestał kojarzyć się ze światem artystycznym i branżą muzyczną. Według przeprowadzonych ankiet aż 40% Polaków nosi zarost na twarzy: wąsy, brody, kilkudniowe zarosty. Czy o taki zarost trzeba dbać? Naturalnie. Nawet ten pozornie niedbały musi prezentować się nieskazitelnie. Tylko wówczas będzie interesującym uzupełnieniem wizerunku.

Broda powinna być wypielęgnowana, nie możemy pozwolić jej rosnąć samowolnie w dowolnym kierunku. W niektórych miastach mężczyźni mogą skorzystać z profesjonalnego golenia brzytwą i stylizacji brody do twarzy. W jaki sposób jednak dbać o zarost gdy w naszej miejscowości nie ma salonu golenia bród?

golenie się

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com

Nasz zarost będzie wyglądał na celowy, a nie przypadkowy dzięki trymerom i golarkom.

To jest niezwykle interesująca tematyka i warto ją przeanalizować bliżej, zatem bez wahania przeczytaj szczegóły pod adresem (www.merservice.pl/uslugi/audyty/), który jest tutaj.

Tradycjonaliście sięgną jednak po maszynki i brzytwy. To technika, dająca efekty identyczne jak przy używaniu golarek, jednak tutaj sięgamy do korzeni używając manualnych narzędzi i kosmetyków, których założeniem jest odpowiednio nawilżać i chronić męską skórę. Nieodpowiednio dobrany produkt sprawi, iż golenie stanie się dla mężczyzn koszmarem przykrą koniecznością.

Podstawą w codziennej toalecie, powinien być odpowiedni krem lub pianka do golenia . Skóra ”niezabezpieczona” przed ostrzem maszynki będzie podrażniona, co błyskawicznie doprowadzi do zaczerwień, wyprysków, a nawet infekcji. Poza tym, łatwo o zacięcia. Stosując dobry produkt występuje z całą pewnością mniej niekontrolowanych zacięć, gdyż nie trzeba powtarzać ruchów.

Krem nadaje skórze jak największy poślizg by utrzymać ostrze maszynki w odpowiedniej odległości od twarzy, a równocześnie nie obniżać skuteczności golenia. Substancje nawilżająco–kojące, których działanie opiera się na regenerujących właściwościach aloesu oraz witamin E i A, idealnie nawilżają i dbają o skórę. Obecnie mężczyźni przekonują się, iż skóra po goleniu jednak nie musi być podrażniona.

Zaglądnij na naszą witrynę. Tam oczekują na Ciebie nowe niezwykle ciekawe wpisy. Robimy dla Was dalsze wątki (https://kador.pl/relokacja-maszyn-i-linii-produkcyjnych/) i będziemy szczęśliwi, jeśli je oglądniecie.

Wystarczy niewielka ilość produktu pielęgnacyjnego, a skóra będzie gładka i zadbana.

Comments are closed.