Press "Enter" to skip to content

Elektroniczne wypełnianie Pit.

W roku dwa tysiące czternaście w rozliczeniach za rok ubiegły, ukażą się przemiany, na które powinno się skierować swoją uwagę. Dokładnie 12 listopada 2012 roku prezydent Rzeczypospolitej Polskiej podpisał ustawę z dnia dwudziestego czwartego października dwa tysiące dwunastego roku w sprawie zmiany ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Zmiany będą dotyczyć większej ilości podatników. Co to za zmiany?

Przykładowo:
– zasady rozliczania kosztów zyskania dochodów z praw autorskich i pokrewnych
– reguły korzystania z ulgi za Internet
– zniżki na podopiecznych

Osoby, które sądzą, że mieszczą się w tej grupie, powinny posiadać na uwadze nowe zasady rozliczania się z podatku dochodowego od osób fizycznych i być ostrożne przy wypełnianiu formularza (pod tym adresem).

Na pomoc w tej sytuacji może przyjść wykwalifikowany księgowy i specjalista w tej dziedzinie lub ehsbiznespartner aplikacja internetowa, czyli e rozliczenie z PIT za rok dwa tysiące trzynaście.

Kiedy przekonasz się, że omawiany w tym miejscu post jest warty zainteresowania, kliknij ten link, a zobaczysz więcej krowy mleczne tego typu materiałów!

Nakłaniamy do korzystania z aplikacji PIT przez Internet bowiem niesie ona ze sobą dużo atutów:
– komfortowe i prędkie rozliczanie (nawet do 10 minut) przed komputerem w domu, bez oczekiwania w kolejkach na poczcie czy w Urzędzie Skarbowym;
– podatnik nie ponosi jakichkolwiek opłat z tytułu korzystania z e-rozliczenia, musi tylko wprowadzić dane i wysłać deklarację, czyli jedyne, co przeznacza to własny czas;
– aplikacja do wypełniania podatku dochodowego od osób fizycznych jest cały czas zgodna z aktualnymi przepisami w Polsce, w związku, z czym nie ma obaw, że podatnik prześle nie taki formularz, co należy;
– aplikacja przeprowadza podatnika krok po kroku, od momentu wprowadzania danych osobowych, przychodów, zniżek podatkowych aż do przesłania pliku, dlatego też, podatnik ma gwarancję, iż niczego nie przeoczył (dla przykładu – dobre opracowanie)
Jak widać, argumentów mówiących za tym by rozliczać się przez Internet jest sporo, toteż decyzja musi być tylko jedna.

Comments are closed.