Press "Enter" to skip to content

Fotki ślubne…

Kiedy decydujemy się na to, żeby brać ślub często musimy również pamiętać o tym, że wypada zrobić wesele. Jednak niektóre osoby decydują się na obiad dla najbliższych im ludzi. Nie robią ogromnego wesela, bo chcą przeznaczyć pieniądze na coś zupełnie innego. Ale na ślubie i tak konieczny okaże się fotograf ślubny. Cudowne zdjęcia z tego ważnego dnia okażą się niezbędne.

fotografia ślubna

Autor: Dave Hayward
Źródło: http://www.flickr.com
Chwile zatrzymane w kadrze będą wspaniałą pamiątką. Wiadomo, że video też, ale zdecydowanie łatwiej wziąć do ręki album niż włączyć płytę ze ślubu i zabawy, mniejszej czy większej, weselnej. Dlatego naprawdę dobrze wynająć fajnego fotografa ślubnego, który będzie w stanie ukazać naszą miłość i to jak szczególny był to dzień. Plener ślubny Kiedy organizujemy swój ślub to mamy świadomość, że chcielibyśmy posiadać niesamowite zdjęcia z tej okazji. Bez znaczenia, czy będzie to ceremonia w Kościele czy w Urzędzie Stanu Cywilnego, nie jest istotne czy po wszystkim zrobimy wielkie wesele (sale weselne) albo obiad z najbliższą rodziną, najistotniejsze by były wspaniałe zdjęcia na pamiątkę. Dlatego tak niezbędny jest fotograf ślubny. Taki fotograf poza zdjęciami na samym ślubie może również zrobić nam jakieś wspaniałe zdjęcia w plenerze. Wszystko zależy od tego, o co będziemy go prosić i za co będziemy w stanie zapłacić. Musimy pamiętać, że wynajęcie fotografa na ceremonię ślubną i zorganizowanie pleneru ślubnego nie są tanią rzeczą. Ale rzeczywiście dobrze mieć z takiego ważnego dnia wspaniałe fotografie. Powinniśmy, więc zadbać o to by pięknie się prezentować. Jeżeli już mamy fotografa to przygotujmy się do tego, że będą nam robione zdjęcia. Jeżeli chodzi o ślub (ślub za granicą) w kościelne, to ludzie naprawdę zawsze próbują prezentować się jak najlepiej. Jednak w Urzędzie Stanu Cywilnego może być różnie.

panna młoda

Autor: JASON 蕭
Źródło: http://www.flickr.com
Czasem goście nie ubierają się zbyt elegancko, a przecież w Urzędzie Stanu Cywilnego ten ślub jest tak samo ważna jak to, co dzieje się w kościele. Warto, więc zwrócić uwagę na swój wygląd. Nieważne czy jesteśmy gośćmi czy chcemy zrobić bramę nowożeńcom. Wszystko to będzie na fotografiach i może na filmie, więc fajnie, gdybyśmy wszyscy pięknie się prezentowali. Na plener ślubny para młoda może zabrać świadków, ale może też wymyślić jakąś ciekawą aranżację, która sprawi, że zdjęcia nabiorą charakterystycznego klimatu i okażą się wtedy rzeczywiście świetną pamiątką.

Comments are closed.