Press "Enter" to skip to content

Hackathon – czyli, wszyściutko co dobrze jest wiedzieć na temat tego konkretnego zagadnienia

Czym bywa hackathon oraz do kogo jest skierowany? Gdzie można go odnaleźć? W jaki sposób wygląda struktura hackathonu? Te wszystkie rzeczy oraz jeszcze bardziej dużo bez żadnego problemu odczytasz z naszego nowiutkiego felietonu!
Wyścig projektowania oraz hackaton – to nazwy zamienne przeznaczone dla interesującego nas dzisiaj zagadnienia: hackathon.

Salon, obraz

Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Co to tak dokładnie bywa? A więc, hackathon to jak zostało już wspomniane maraton, jednak nie taki, który to jest związany z cielesnością, ale z umysłem. Jest to maraton skierowany dla programistów komputerowych, w których to skład (sprawdź koniecznie: skład akcyzowy) wchodzą: graficy, informatycy, wytwórcy interfejsów, oraz menadżerowie projektów, a ich zadaniem jest wyzbyć się jakiegoś dokładnego problemu związanego z oprogramowaniem. Hackathon trwa zazwyczaj przez weekend, a zadanko konkursowe bywa ogłaszane w trakcie dnia, gdy rozpoczyna się wydarzenie i brane są pod spojrzenie jedynie umiejętności pokazane na maratonie.
Jeśli chodzi o miejsce hackathonu, to co roku odbywa się wewnątrz innego miejscu. Wewnątrz obecnej chwili (dwa tysiące siedemnasty roczek), odbędzie się następny Galileo hackathon Gdańsk pomiędzy piętnastym a 17 maja. Wewnątrz sieci odnajdziemy bardziej dużo danych na ten konkretny temacik, w szczególności w języczku angielskim, albowiem tego rodzaju zdarzenia odbywają się globalnie. Jeśli chodzi o struktury takiego wydarzenia, to rozpoczyna się od zaprezentowania zdarzenia oraz przedstawienia problemu.

Następnie persony tworzą zespoły, w uzależnieniu od własnych umiejętności. Następnie biorą się za problem.

Czytasz tu niezwykle absorbujące tematy, ale kliknij bez wahania tu, gdyż to naprawdę unikalna witryna (https://www.ksiegowi-doradcy.pl/kategorie/klienci-indywidualni) – ona także Cię zaciekawi.

Dobrze jest napomknąć, iż hackathon istnieje w dwóch postaciach: hackathonów (a więc wspominanych zebrań), a także dróżką internetową.

Comments are closed.