Press "Enter" to skip to content

Kupiłeś starszy samochód? Umieść w nim klimatyzację

Jeszcze paręnaście lat wstecz auta z klimatyzacją było dla wielu niepotrzebnym luksusem. Jednak obecnie, gdy na każdym kroku delektujemy się chłodnym powietrzem w gorące dni, zarówno w pracy jak i w zwykłym tramwaju, również w aucie chcemy mieć tą alternatywę.

Niestety, jeśli nabywamy używany pojazd, niekiedy okazuje się, że nie jest on wyposażony w takie dobrodziejstwo.
samochody - malowidło

Autor: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak i na to jest metoda. Współcześnie serwisy trudniące się elektroniką w samochodach, proponują atrakcyjne cenowo alternatywy montażu tego urządzenia. Uzbroją oni nasz wehikuł w wentylatory spal, nawiewy, cewka sprężarki klimatyzacji również się znajdzie.

Ciekawi Cię zamieszczony w tym miejscu artykuł? Kliknij więc dodatkowo tu i przeczytaj więcej info witryny chłodnicze na omawiany problem.

Będziemy mogli spokojnie przemierzać ulice w gorące dni, bez potrzeby tworzenia słabego przeciągu z otwartych na oścież okien. Będzie to również bezpieczniejsza opcja, szczególnie na autostradzie, kiedy kierowca jadąc bardzo szybko najlepiej skupi się na drodze przy szczelnych oknach. W rozróżnieniu od tego, w jak dużym mieście mieszkasz, odmienna będzie cena za tego typu usługę. Dodatkowo, w niektórych, bardzo wiekowych autach, zainstalowanie klimatyzacji nie będzie prawdopodobne. Jeżeli chcesz u siebie zastosować takie rozwiązanie, najpierw znajdź właściwy serwis, używając wyszukiwarki internetowej. Pamiętaj, żeby zaznaczyć funkcję geolokalizacji, dzięki której wyświetlą ci się warsztaty z niedalekiej okolicy.

Interesują Cię przeróżnego typu branżowe posty? Zatem kliknij tutaj kwatery pracownicze łódź i przeglądaj nasze następne newsy na ten temat. Mamy nadzieję na Twoją recenzję.

Części potrzebne do tej instalacji, takie jak wentylatory spal czy nawet cewka sprężarki klimatyzacji, można kupić na własną rękę, jeśli wiesz gdzie tanio znajdziesz używane części.

ewidencja

Autor: Impassion Afghanistan
Źródło: http://www.flickr.com

Klimatyzacja samOChodowa w obecnych czasach to mus.

Mimo tego, niektórzy z nas jeżdżą pojazdami starszymi, które nie mają tego udogodnienia. Na szczęście, w przewadze przypadków klimatyzację można zamontować w pojeździe. Trzeba jedynie odszukać właściwy serwis, oferujący takie zadania.

Comments are closed.