Press "Enter" to skip to content

Szukasz bezzałogowego statku latającego? W tym momencie najlepiej wyprzedaje się dron DJI Phantom 3 , a także dron 3DR SOLO

Od niedawna modne stały się bezzałogowe statki latające. Ich fenomenem jest szczególnie to, iż mogą być stosowane zarówno przez amatorów, jak i zawodowców. Dodatkowo są one skonstruowane do najróżniejszych celów, więc każdy z nas z pewnością do czegoś wykorzysta to malutkie urządzenie.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com

Aktualnie najbardziej popularny i rekomendowany jest dron DJI Phantom 3 (zobacz na który produkowany jest w dwóch odmianach. Pierwsza z nich skierowana jest do amatorów, druga z kolei do profesjonalistów. Nie ulega wątpliwości, że ta druga jest zdecydowanie droższa, gdyż posiada lepsze parametry.

Sądzisz, że ten post jest ekscytujący? Kliknij oprócz tego ten ważny tekst (etteplan.com/pl/specjalizacje) – to niezwykle cenne źródło informacji na prezentowany temat.

Zasadniczą zaletą tego urządzenie jest opcja rejestracji obrazu o rozdzielczości 4K, co jest prawdziwym hitem na rynku. Prócz tego dron DJI Phantom 3 ma mnóstwo przeróżnych bajerów. Ważne jest na bank to, iż istnieje szansa samoczynnego powrotu do miejsca startu. Dla profesjonalistów ważne będzie to, iż w tym modelu sterowanie ma być na wyższym poziomie. Opłata za to urządzenie nie powinna przekroczyć 5000 zł. Jeśli z kolei poszukujemy czegoś bardziej profesjonalnego to prawdopodobnie dron 3DR SOLO spełni wszystkie nasze wyczekiwania. Znaczące jest to, iż prosto i dobrze się go obsługuje. Oprócz tego zamontowany pozostał guzik PAUSE, dzięki jakiemu mamy alternatywę przystopowania bezzałogowego statku latającego w dowolnym punkcie. Warto jednak zaznaczyć, iż dron 3DR SOLO służy głównie do pracy zarobkowej. Amatorzy winni decydować się na tańsze modele, ponieważ wiele funkcji w żadnym wypadku nie zostanie przez nich wykorzystane. Ten model kosztuje ok. 7000 zł, w związku z tym jest to już dość spory wydatek. Jednakże osoby, które absorbują się fotografią na bank będą usatysfakcjonowane z tego sprzętu. Powinno się dodać, iż dron 3DR SOLO w tym momencie jest jednym z najbardziej interesujących urządzeń dostępnych w sklepach, np.: .

Jeżeli masz w planach zakup drona to zdecyduj się na jeden z wyżej wyszczególnionych modeli. Są to przetestowane urządzenia, jakie nie popsują się po kilkunastu użyciach.

Zainteresował Cię ten tekst? Odwiedź oryginalny serwis (https://www.etteplan.com/pl/specjalizacje/rozwiazania-dla-systemow-wbudowanych ), a poznasz więcej danych na opisywany temat, które na pewno Cię zafascynują.

Jeśli masz wątpliwości to najlepiej stanie się, gdy pogadasz z kimś kto ma większe pojęcie o tym problemie. Nie czekaj więcej czasu, tylko już teraz postaw na zakup drona!

Comments are closed.