Press "Enter" to skip to content

W obiektach sportowych często wykorzystuje się ekran led

Każdy chce obserwować wyniki. Każdy z pewnością pojawił się chociaż raz w życiu na zawodach sportowych, kiedy to działo się dawno temu, to bez wątpienia spoglądaliśmy na tablicę wyników, na której manualnie przemieniało się wynik, a to sprawiało, że okazywała się ona niezbyt widoczna i gdy człowiek sam nie pamiętał ile jest dla kogo, to nie miał szansy tego zobaczyć.

Dzisiaj na szczęście calutka sprawa przedstawia się inaczej, ponieważ zostało zastosowane całkowicie inne rozwiązanie. Dzięki niemu każdy kibic w dowolnej chwili może sprawdzić jaki jest wynik oraz ile czasu zostało jeszcze do końca.

Czyżby ten artykuł zainteresował Cię tak bardzo, że chcesz zaznajomić się z innym? To rewelacyjnie. Więc tutaj kliknij, aby przeczytać sporo newsów.

Co więcej wyniki te są pokazywane w każdym kierunku, a

reklamy w mieście

Autor: Mathias Erhart
Źródło: http://www.flickr.com

są one tak wielkie, że wprost każdy kto pragnie nie musi mieć żadnego problemu z dostrzeżeniem ich i co ważne są one tak samo proste do zmiany. Jakie rozwiązanie tu zastosowano?

Ekran led zawieszony pod sufitem okazuje się idealny

Wykorzystano tu odpowiedni ekran, na którym dzięki technologii cyfrowej pokazywane mogą być spore i różnokolorowe napisy, które możemy dopasować do sytuacji w taki sposób, aby każdy bez problemów mógł je widzieć. Taki ekran led okazał się najlepszym rozwiązaniem, ponieważ to on daje na tyle wyraźny obraz, żeby każdy mógł go dostrzec, a z drugiej strony, wymiana tego co się na nim pojawia jest na tyle prosta, że nawet przy bardzo żywiołowej grze nie możemy posiadać z tym najmniejszego problemu.

Jeżeli podoba Ci się materiał, który w tym momencie czytasz, to na pewno zafascynuje Cię też ten artykuł (https://pieczatki.pl/katalog-produktow/pieczatki-imienne-podpisowe/). On również przedstawia podobny temat.

Istotne jest tu także to, że występują one w różnych wielkościach, więc z łatwością będziemy mieli szansę je dobrać do wielkości hali w jakiej powinny się zjawić. Przykładowy ekran led można zobaczyć w tym miejscu: ekran led krosno jana pawła II.

Sprawdźmy jak świetnie działają

Trzeba udać się na jakieś rozgrywki sportowe, by zobaczyć jak świetnie działają takie ekrany, choć tak rzeczywiście każdy już się z nimi gdzieś spotkał. Jedni widzieli je w autobusach, kiedy pokazywały treści reklamowe i wyświetlały bieg trasy, a kolejni widzieli je przy uczęszczanej ulicach, gdzie służyły za słupy ogłoszeniowe. Kiedy takie informacje są pokazywane tak wyraźnie, to jak przedstawia się na takim ekranie wynik meczu? Musimy to zobaczyć. Dobre przykłady można sprawdzić tutaj:

Comments are closed.