Press "Enter" to skip to content

Telefony dla seniorów

Obsługa współczesnego telefonu starszej osobie zwykle sprawia sporo kłopotów.
Małe guziki nie pasują do nieefektywnych paluszków zaatakowanych reumatyzmem, a niewielki ekran nie pozwala dostrzec tego, co się na nim znajduje.

telefon stacjonarny przewodowy

Autor: Scott Lewis
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz to bardziej nowoczesne konstrukcje są również ogromnie trudne do odgadnięcia dla osób, jakie wykształciły się w innej epoce a także na innych telefonach. W kategorii podarunków dla babci i dziadka markety oferują nam grupę telefonów dla starszych osób, które wyróżniają się specjalną budową a także wielkimi, zauważalnymi guzikami. Proponują na przykład telefon stacjonarny przewodowy umyślnie zaprojektowany dla starszej osoby zaopatrzony w głośny dzwonek.
android

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Proponują też telefon stacjonarny bezprzewodowy dla seniora zaopatrzony w wyświetlacz i przyciski z obrazkami umożliwiające lepiej poznać funkcjonowanie urządzenia. W zestawie znajduje się także specjalny klawisz SOS, jaki po naciśnięciu wybiera Automatycznie połączenie ze zdefiniowanymi osobami. Polecamy Państwu także dodatkową przystawkę do telefonu, doskonałą tak dla osób starszych, jak również dla maluchów.

Nie ociągaj się – czytaj dalej na temat, który tutaj opracowaliśmy. Więcej szczegółów odkryjesz w tekście ukrytym pod podanym linkiem.

Przystawka umożliwia zaprogramowanie kilku numerów oraz przypisanie ich do klawiszy ze zdjęciami bliskich, dzięki temu wybranie odpowiedniego połączenia nie wymaga znajomości numeru.

W sklepach odnajdziecie też Państwo bardziej klasyczne telefony dla nestorów wyróżniające się wyłącznie większymi przyciskami, lepiej zauważalnymi i dostępnymi dla mniej giętkich palców.

Spodobały Ci się informacje zawarte w tym artykule? Jeżeli tak, to bezpośrednio z tego źródła (http://www.a-pro.pl/sklep-elektryczny/) można przenieść się do bardziej precyzyjnych treści, które znajdują się w linku poniżej.

Specjalny telefon dla starszej osoby to kapitalny pomysł na upominek dla babuni czy dziadka.

Comments are closed.