Press "Enter" to skip to content

Współczesne metody interaktywnej reklamy lojalnościowej.

Podarunki dla uczestników posiedzeń są nadzwyczajnie powszechnym zjawiskiem które pojawia się coraz powszechniej i wchodzi w standardy obsługi konsumenta. Bardzo powszechnie pewnymi prezentami są smycze, długopisy i pendrive’y, te często posiadają materiały o których mówiono na posiedzeniu.

Pojawia się też nowy trend. Jest nim produkcja płyt na wyjątkowo wyprodukowanych pedrivach. Nazwane zostały one totemami i odbiorca może dokonać wyboru który projekt najmocniej mu odpowiada. Pendrivy wyprodukowane są jako totemy z muzyką i w ogóle nie są podobne do tych zwykłych. Na pierwsze spojrzenie trudno domyślić się do czego są stworzone.
Coraz częściej pendrivy służą też jako pomoc w reklamie. Pendrive reklamowy dawany pieszym jest miłym prozentem i sposobem na reklamę swojego przedsiębiorstwa. Często też producent pendrive reklamowe ma zamówienia od niepublicznych szkół.

Czy ta tematyka przykuła Twoją uwagę? Jeśli tak, to dodatkowo zobacz ofertę, która odnosi się do omawianej sprawy, więc na pewno też Cię zaintryguje.

Te dawane są uczniom a oni przez użycie takiego sprzętu urządzeń nieświadomie propagują daną firmę. Są to prezenty które mogą być używane również na co dzień. Nie leżą bez użytk na szafkach i nie zbierają kurzu. Ich wielkość zazwyczaj nie jest duża często między 1 GB a 4. Ich design jest też ciekawy. Na rynku można odszukać wiele pedriwów zaprojektowanych na postaci z bajek czy gier.

wideo broszura

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Jest też pewny ciekawy koncept na reklame.

Chcesz doszkolić się z tego intrygującego tematu? Więc dobrze trafiłeś. Najnormalniej w świecie kliknij to elektrośmieci wrocław i przenieś się do kolejnej witryny.

Jest to Wideo Broszura czyli połączenie obrazu, dżwięków, obrazu i animacji. To forma która poprzez swoją prezencję i interakcję wciąga maksymalnie odbiorce.

Ten sposób na promocji scala w sobie dużo właściwości rozwiązań oraz w pozytywny sposób wpływa na budowanie prezencji twojej marki. Badania pokazują że to rozwiązanie dobrze wpływa na zwiększenie sprzedaży.

Comments are closed.