Press "Enter" to skip to content

It meeting – nowy sposób na to, by nawiązać osobiste kontakty z partnerami biznesowymi

Współczesność cechuje bardzo duża konkurencja na rynku towarów i usług. Przedsiębiorcy usilnie starają się przyciągnąć uwagę nowych konsumentów.

Rodzi się jednak pytanie na czym polega tajemnica skutecznej sprzedaży?
elektryczne szczoteczki do mycia zębów

Autor: K J Payne
Źródło: http://www.flickr.com
mieszkania

Autor: Five Wun O Clothing www.zazzle.com/fivewuno
Źródło: http://www.flickr.com
Nowe głośniki komputerowe Sony

Autor: Sony
Źródło: Sony
Kluczem do sukcesu jest z całą pewnością spotkanie obydwu stron transakcji w jednym miejscu i czasie, co wbrew powszechnie panującej opinii nie jest takie proste – skocz. Branża IT ma swoją „metodę” na to, aby ów cel zrealizować i poszerzać „sieć” kontaktów biznesowych It meeting.

Czy to zagadnienie niesamowicie Cię zajmuje? Jeśli tak, to kliknij tu i poznaj naszą firmę – poznasz w tym miejscu nieprawdopodobnie niezwykłe informacje.

Co kryje się pod tym pojęciem? Nieznany dotąd rodzaj konferencji opartej o formułę networkingu, przeznaczony zwłaszcza dla dyrektorów związanych z szeroko pojętym rynkiem IT, ale nie tylko . Przeprowadzona nie tak dawno konferencja it 2016 gościła także bowiem „zwyczajnych” przedsiębiorców i przedstawicieli różnorodnych instytucji państwowych, pochodzących dla przykładu z sektora bankowego, przemysłowego lub energetycznego. Projekt został stworzony zatem z myślą o wszystkich „ogniwach” łańcucha IT – poczynając od wytwórców, hurtowników, konsultantów, a na systemach integratorów i klientach kończąc – polanditmeeting.

Trzeba zwrócić uwagę, iż na opisywanych tu konferencjach nie ma mówców czy słuchaczy, stoisk reklamowych.

To niezły moment, aby zgłębić więcej danych na prezentowany temat – niezbędne będzie jedynie oryginalne źródło (http://www.guitarproject.pl/c/785/kompresory-efekty.html), które wyświetli potrzebne informacje.

Liczy się wymiana doświadczeń i nawiązywanie relacji.

Comments are closed.