Press "Enter" to skip to content

Góry najlepszym pomysłem na długi weekend oraz na szaloną Noc Sylwestrową.

Nareszcie mamy wolne od pracy i nadchodzi długi weekend. Planujemy podróż z paczką, żeby odetchnąć i oderwać się od swojego otoczenia. Rozmyślamy i rozglądamy się za czymś wyjątkowym i niebanalnym.

Mamy mnóstwo możliwości, jednak należy obrać takie miejsce, które pozwoliłoby nam przeżyć niezwykłe chwile. Nie chcemy po raz wtóry pojechać nad jezioro?

wyciąg górski

Autor: Devin Stein
Źródło: http://www.flickr.com
Ciekawą alternatywą będą ciepłe kraje, szczególnie w porze zimowej w naszym państwie. Ceny lotu są mniejsze a co za tym idzie nie odczujemy ekonomicznie podróży (sprawdzone noclegi na długi weekend – Oferty noclegowe w czasie wrzesień – grudzień są naprawdę bardziej tańsze i będziemy mieć pewność, że zamówimy bez problemu pokoik w hotelu lub pensjonacie. Tu warto również rozważyć niewielkie hoteliki, które standardem nie odróżniają się zbytnio od popularnych hoteli.

Dobrym pomysłem będzie wcześniejsze zastanowienie się, gdzie znajdziemy smaczne knajpki czy punkty warte odwiedzenia. Inną propozycją jest Bałtyk, tym bardziej jesienią. Po szaleństwie letnim koszta pokoi są niższe. Przed wyjazdem można zarezerwować dla siebie i rodziny noclegi na długi weekend w hotelu, co zapewni nam bezproblemowe zakwaterowanie po przyjeździe na miejsce. Bałtyk jesienią to niezwykłe miejsce, które zadziwia niespotykanymi zachodami słońca i pustą, cichą plażą. Zrozumieją to rodzice, którzy chcą w spokoju pobyćczas z brzdącami.

A co z nocą sylwestrową? To wyjątkowa taka noc w roku, tym bardziej należy ją zorganizować dokładnie. Pamiętny sylwester w górach możemy spędzić na słynnych Krupówkach pośród mnóstwa ludzi. Piękna zimowa sceneria oraz architektura będzie świetną ofertą dla nas i naszych przyjaciół. Jeśli nie szalejemy za tłumami trzeba wybrać inne góry w Polsce. Tutaj idealne będą Bieszczady. Mniej uczęszczane, cichsze, ale równie niespotykane co Tatry. Stancje w Bieszczadach są tanie i śmiało możemy zarezerwować pokój już na miejscu. Wcześniej należałoby rozejrzeć się za propozycją, którą bez problemu odszukamy w internecie. Posiadamy do dyspozycji wiele propozycji na sylwestrową noc, mimo wszystko należy przemyśleć wypad w góry, które są niezapomnianym doświadczeniem zimową porą. Trzeba by było również pomyśleć o rodzinie i zrobić im prezent biorąc ich na taki Sylwester. Na pewno będą zadowoleni.

Comments are closed.