Press "Enter" to skip to content

Nowe smartfony od firmy Samsung. Czy znowu spowodują ogólny zachwyt?

Obecnie smartfony są bardzo popularne, posiadać je może tak naprawdę każdy – nawet dzieciaki, ludzie starsi. Nieraz są one zmieniane co sezon lub wypierane są przez nowe modele.

Samsung Galaxy Tab 3 10.1

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Smartfon mimo to smartfonowi nie równy. Istnieją przecież telefony, które swój czas świetności przetrwają max jeden sezon a także takie, które stały się już kultowe. Należą do nich telefony Samsunga. Oficjalnie wiadomo, że Samsung Galaxy, to sprzęt niezawodny i bardzo nowoczesny, sprzęt , który nie ulega modzie i ponadczasowy. Tak właśnie miała się sprawa z Samsungiem Galaxy S2, S3, S4. Galaxy S2 i S3 pomimo, że już dość, jak na smartfony, wiekowy, ciągle cieszy się sporą popularnością i posiada wszelkie podstawowe aplikacje.

Nowością na rynku są Samsung Galaxy a3 a także Samsung Galaxy a5. Telefon swoim designem przypomina poprzedników, jest jednak sporo smuklejszy. Skierowany jest do ludzi młodych, dynamicznych, ceniących sobie styl, design i jakość. Samsung Galaxy a3 i a5 w sprzedaży są od stycznia tego roku – .

Klienci i fani Androida i produktów Samsung, będę pozytywnie zaskoczen sposobnością szerokiego wyboru asortymentu. Do wyboru mają wiele wersji kolorystycznych – na przykład klasyczny SAMSUNG Galaxy A3 SM-A300 czarny. Smartfony można już kupić w cenie od 1199 zł.

Samsung Galaxy Alpha

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnym, ale nieco większym i droższym modelem jest Samsung Galaxy A5 A5000 Dual SIM 16GB czarny na przykład. W porównaniu do wersji A3 posiada 0,5 cala większy ekran, rozdzielczość HD i 13 Mpix aparat fotograficzny oraz 2 GB RAM (Galaxy A5 – 8Mpix i 1GB RAM). Wyjątkowym, nieco bardziej dziewczęcym modelem jest SAMSUNG Galaxy A5 SM-A500 Niebieski. Posiada jasną, błękitna obudowę i wyróżnia spośród innych się swoim niepowtarzalnym designem. Sprawdź więcej tu: Samsung Galaxy A5 czarny.

Tak więc znowu marka Samsung udowodniła, że idzie naprzód, podążając za najnowszymi trendami, wyprzedzając wręcz sprzęt innych marek. Co więcej wyrobiła sobie rzeszę wiernych fanów i od dobrych paru lat zajmuje na rynku pozycję lidera.

Spodobał Ci się taki post? Jeżeli tak, to na pewno sprawi Ci radość informacja, że analogiczny artykuł jest na wyciągnięcie ręki. Zwyczajnie zobacz ten link Pozycjonowanie www.

Nic dziwnego – sprzęt Samsunga – szczególnie smartfony, jest bardzo dobry a system Android jest niesamowicie intuicyjny, łatwy w obsłudze i stworzony z wielką precyzją.

Comments are closed.