Press "Enter" to skip to content

W jakie nowości możemy zagrać w najbliższym czasie? Szybki ranking ciekawych gier na PS4

Ciekawostki oraz nowości w elektronice oraz grach

Względnie niedawno na rynek elektroniczny został wypuszczony główny zestaw umożliwiający wprowadzenie do wirtualnej rzeczywistości. Składa się on ze słuchawek i szczególnej nakładki na oczy, która wyświetla obrazy z perspektywy pierwszoosobowej i rejestruje miejsce głowy.

Dzięki tej technologii możemy zdobyć złudzenie, że sami znajdujemy się w świecie gry, co szczególnie dotkliwe jest w sprawie realizmu odczuć takich jak strach czy osaczenie.

Intrygujący wpis? Jeśli tak myślisz, to kliknij ten link, w serwisie pozycjonowanie stron Artefakt, który w tamtym miejscu znajdziesz, też jest coś interesującego!

Niestety nie jest osiągalnych zbyt wiele gier kompatybilnych z tym wynalazkiem. Można wyłącznie sobie wyobrażać, co może wyniknąć z połączenia tego urządzenia oraz techniki wykrywającej ruch. Pewnie osiągnięcie pełnego wrażenia wirtualnej rzeczywistości jest bliżej, niż rozmyślamy.

iPhone

Autor: Esther Vargas
Źródło: http://www.flickr.com

Figury intrygujące się nowościami w zakresie gier komputerowych mogły już dowiedzieć się o planach przeniesienia co niektórych dawnych hitów sprzed lat na innowacyjne silniki, i polepszeniu ich oprawy audiowizualnej. Część fanów jest sceptycznie nastawiona, jednakże osobiście twierdzę, że jest to nienaganny pomysł i życzę mu powodzenia, gdyż możliwość przypomnienia sobie doskonałych tytułów razem z całkowitą przyjemnością rozgrywki na dzisiejszym sprzęcie to niesłychanie pociągająca propozycja. Już dzisiaj mamy do czynienia z grami RPG zrealizowanymi w zamyśle, by przypominać własną mechaniką anachroniczne produkcje, niemniej jednak nie są ich bezpośrednimi przeróbkami, bo wprowadzają zarówno własne, nowatorskie wręcz rozwiązania, jak i prezentują zaskakującą i atrakcyjną fabułę, aby zachęcić odbiorców do głębszego zaznajomienia się z serią. Ale czy aby tylko w grach komputerowych rzeczywistość może być tak wspaniała? Nie! Przekonaj się sam – prowadzenie auta gestem

Nowe technologie

Autor: mastermindsro
Źródło: http://www.flickr.com
Zdziwieniem natomiast nie jest, że fatalne, bezsensowne, nie nadające się do niczego, przeceniane na każdym kroku, potępione na klęskę w dniu powstania, japońskie konsole i firmy są na skraju upadku i to tylko kwestia czasu aż ta obraza dla jakiejkolwiek elektroniki zacznie stanowić jedynie przeszłość i przestanie gorszyć swoim istnieniem ten śliczny świat – sprawdź ofertę. To samo tyczy się wszelakich podrobionych towarów rodem z Chin, które wyniszczają ekonomię całego świata oraz wypada je spalić w dezynfekującym ogniu.

 

Comments are closed.