Press "Enter" to skip to content

Keratynowe prostowanie włosów to innowacyjny oraz zdrowy zabieg, który staje się coraz bardziej popularny

Wiele osób ma ten problem z włosami, że stają się one po myciu splątane i wyjątkowo przesuszone. Jeśli pragniemy sobie z tym poradzić, a nie jesteśmy fanami rozmaitych chemicznych metod czy prostownic, to warto zastanowić się nad zastosowaniem brazylijskiej.

Brazylijskie prostowanie włosów staje się coraz bardziej modne w Polsce. Polega ono na uzupełnieniu we włosach keratyny, to znaczy elementu, który jest jego organicznym budulcem. Ta metoda pozwala na szybką regenerację włosów oraz jednocześnie powoduje, iż są one idealnie wyprostowane. Należy wspomnieć, że keratynowe prostowanie włosów (prostowanie włosów keratyną) jest zabiegiem raczej uciążliwym i wymaga trochę cierpliwości. Koszt może być całkiem duży, jednak rezultaty utrzymują się nawet przez kilka miesięcy, a zatem opłaca się wydać trochę większą sumę i dłużej cieszyć się pięknymi włosami.
portret - zdrowie

Autor: Maciej Lewandowski
Źródło: http://www.flickr.com
Keratynowe prostowanie włosów może być wykonywane przez wszystkie Panie, które chcą, by ich włosy stały się piękne, proste oraz błyszczące. Da się ten zabieg przeprowadzić na włosach farbowanych oraz podniszczonych rozmaitymi zabiegami chemicznymi. Warto powiedzieć, iż takie prostowanie włosów (włosy – prostowanie) też je regeneruje i dostarcza niezbędnych składników. Sam zabieg polega na nakładaniu na włosy odpowiedniej ilości preparatu oraz wprasowywaniu go we włosy specjalnym fryzjerskim żelazkiem. Ciepło sprawia, iż łuski włosa otwierają się, a keratyna wnika do środka.

Równie emocjonujące zagadnienia znajdziesz w podobnym serwisie. Jeżeli pragniesz je przeczytać – zobacz pod linkiem pozycjonowanie, który jest tutaj.

Po prostowaniu nie należy myć włosów przez dwie doby.

Jeżeli więc nie mamy ochoty wykonywać zabiegów chemicznych i używać prostownic, to warto zapłacić nieco więcej, żeby mieć piękne proste oraz zregenerowane włosy.

Comments are closed.