Press "Enter" to skip to content

Renowacja kuchni bywa rzeczą, którą raz na jakiś czas powinien wykonać każdy, kto posiada mieszkanie

Mówiąc w prost – mało kto lubi remonty. Asocjują nam się one z bałaganem, kurzem i ogólnymi nerwami. Remont z reguły pochłania więcej budżetu niż zakładaliśmy oraz trwa dłużej aniżeli szacowaliśmy.

Korea

Autor: Republic of Korea
Źródło: http://www.flickr.com
firma

Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego powoduje złość.
dom - odzwierciedlenie

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Bywają jednak takie przeobrażenia, które możemy przeprowadzić stosunkowo sprawnie – wymienić szafki lub oświetlenie. Rzeczą, która potrwa odrobinę dłużej, jednakże wciąż nie wymaga wielkich nakładów finansowych będzie położenie nowych płytek naściennych. W ostatnich latach popularne wydaj się być panele szklane. Ich myślą przewodnią mogą być często z kuchnią powiązane obrazki – ziarenka kawy i młynek lub kosze owoców. Możliwości jest niezliczona ilość, zatem mamy możliwość zamówić to, co chcemy. Jeśli takie będzie nasze życzenie, to możemy zamówić nadrukowanie na panelach naszego zdjęcia, na przykład pejzażu z ulubionej Toskanii lub innego zakątka na świecie.
Jeżeli mieszkamy na Mazowszu i ciekawią nas panele szklane (Parcie na Szkło Warszawa – wciśnij na link nasz link) do kuchni z Warszawy, to po prostu musimy pojechać do stolicy na zakupy. Zaplanujmy tak dzień, by wstąpić do kilku sklep i wytypować to, co naprawdę nas urzeknie. Nie zapominajmy, aby nie śpieszyć się z zakupem. W końcu obrazek przedstawiony na panelach będziemy oglądać wiele razy dziennie. Panele szklane mogą być również podświetlane niewielkimi lampkami, które będą poprowadzone w kablu pod nimi.

Jednak o tym musimy pomyśleć wcześniej i poinformować o tej decyzji naszą ekipę od remontu. Efekt z pewnością będzie rewelacyjny i wszyscy bliscy będą nam gratulować pięknej kuchni.

Comments are closed.