Press "Enter" to skip to content

Pakowanie przedmiotów w firmie przy pomocy różnorodnych produktów takich jak: foli bąbelkowej, taśm itd.

Od dłuższego czasu pracuje w firmie reklamowej jako pracownik biurowy. Generalnie rzecz ujmując robię tam wszystko, jednakże id jakiegoś czas głównie do moich obowiązków należy przygotowywanie paczek do wysyłki. W tym oczywiście należy uwzględnić pakowanie. Nie zależnie od tego czy wysyłam długopisy reklamowe, czy innego rodzaju gadżety, zawsze przez moje ręce przechodzą opakowania.

Rozmiary paczek czasami różnią się wielkością, a więc warto mieć zawsze przygotowane opakowania np. foliowe o różnych wielkościach . Z racji tego, że nigdy nie wiem jaki rozmiar na dany dzień będzie mi potrzebne.

Spodobał Ci się ten wpis? Jeżeli tak, to niewątpliwie ucieszy Cię informacja, że podobny artykuł jest tuż obok. Zwyczajnie zobacz tekst na portalu.

sterta papierów

Autor: Petra
Źródło: http://www.flickr.com

W tym celu szef zamawia po kilka lub kilkanaście sztuk różnych wielkości opakowań. Wtedy mam pewność, że będę miała w czym wysyłać paczki do klientów.

Wiadomo przecież, że jeżeli traktuje się klienta poważnie to powinno się wysyłać profesjonalnie zapakowane paczki, a nie owinięte byle czym, bo to poniekąd może zniechęcić klienta do naszych usług. Raz dostaliśmy taką paczkę śmiesznie zapakowaną, czyli poowijaną w różne folie, czy kartony. Trochę z koleżanką śmiałyśmy się z tego jak to odpakowywałyśmy, ale była to paczka od klienta, który najwidoczniej nie zaopatruje się w takie opakowania – , bo i po co. Nie spodziewał się, że będzie musiał odesłać przesyłkę i tyle szczęścia, że miał jakieś kartony i na tyle folii bąbelkowej, aby przesyłka dotarła do nas w całości. Dlatego ja cieszę się, że nasz szef zamawia takie opakowania do naszej firmy i nie muszę się martwić jeżeli chodzi o pakowanie (poznaj najlepsze oferty na opakowanie transportowe) paczek, ponieważ biorę sobie z zaplecza takiej wielkości opakowanie jakiej mi potrzebne i przez to oszczędzam czas.

Comments are closed.