Każde w urządzeń w miejscu pracy musi być zupełnie sprawne, żeby spełniało swoje najważniejsze zadania

Wszystkie wózki stosowane w pracy są zobowiązane zapełnić ściśle określone normy związane z bezpieczeństwem oraz higieny z precyzją ustalone przepisami bhp. Ta reguła dotyczy tez pojazdów widłowych, czyli profesjonalnych pojazdów, które można zobaczyć w większości hal produkcyjnych i magazynów.

Continue reading “Każde w urządzeń w miejscu pracy musi być zupełnie sprawne, żeby spełniało swoje najważniejsze zadania” »

W przypadku, gdy jesteś szefem, powinieneś zadbać o należyte przeszkolenie swoich pracowników

Każdy wie, że podczas wykonywania obowiązków w pracy trzeba przestrzegać określonych przepisów bezpieczeństwa oraz higieny pracy. To bardzo ważne, bowiem pozwala unikać groźnych wypadków, forsowania ciała oraz narażania się na utratę kondycji. Obowiązkiem każdego pracodawcy okazuje się przeszkolenie pracowników w kwestii BHP. Nie można tego zaniechać
Nie zapominaj o szkoleniach BHP

Continue reading “W przypadku, gdy jesteś szefem, powinieneś zadbać o należyte przeszkolenie swoich pracowników” »

Ekwiwalent za czyszczenie odzieży roboczej oraz skierowanie na badania – o czym warto pamiętać?

Na zatrudniającym, ale także na zatrudnionym, ciąży wiele obowiązków. Wśród nich wymienić należy ekwiwalenty dotyczące odzieży roboczej oraz badania lekarskie. Swoistość pewnych stanowisk jest związana z tym, że pracownik nie realizuje swojej pracy we własnym ubraniu. Celem jest uniknięcie jego zniszczenia czy też zabrudzenia.

Continue reading “Ekwiwalent za czyszczenie odzieży roboczej oraz skierowanie na badania – o czym warto pamiętać?” »