Bezpieczeństwo, jak również komfort użytkowania, to dwie podstawowe kwestie, o których najczęściej myśli przeciętny użytkownik komputera

W XXI wieku życie bez notebooka albo tabletu byłoby naprawdę trudne. Dzięki rozmaitym aplikacjom, a w szczególności dzięki dostępowi do internetu nasze powszednie życie staje się o wiele prostsze. Bez wychodzenia z domu można kupić elegancki jasnoczerwony kardigan bądź nawet leki na receptę, jak również załatwić wiele urzędowych formalności. Jeżeli ktoś nie pasjonuje się informatycznymi ciekawostkami, to wystarczy mu niezaawansowany technologicznie model urządzenia. Zresztą wydawanie paru wypłat na najnowszy komputer niekiedy bywa bezsensownym działaniem, szczególnie że niektórzy użytkownicy chcą poza tym zainwestować w kupno drogich aplikacji.

Continue reading “Bezpieczeństwo, jak również komfort użytkowania, to dwie podstawowe kwestie, o których najczęściej myśli przeciętny użytkownik komputera” »

Na co przydają się nam obecnie programy Adama Słodowego?

Niemało z otaczających nas ludzi dojrzewało w dniach, kiedy emitowany był w telewizji program Adama Słodowego pod określeniem „Zrób to sam”. To właśnie dzięki niemu dowiadywaliśmy się jak w łatwy wariant wykonać miniaturowy samolot, lampkę na biurko czy w jaki sposób zrobić małą łódź z napędem.
Ten program dopomógł w tego typu edukacji niejednemu przyszłemu inżynierowi.

Continue reading “Na co przydają się nam obecnie programy Adama Słodowego?” »