Nowinki techniczne – jakie aktualnie urządzenia warto znać?

Wśród ludzi można wyróżnić tych, którzy kochają różnego typu gadżety i nowinki techniczne oraz takich, którzy nie mają zielonego pojęcia jak obsługiwać nawet prosty smartfon, czy aparat fotograficzny. Pierwsi, nieustannie czekają na nowe produkty, dzięki którym będą mogli realizować ciekawe projekty, rozwijać swoją wyobraźnie i zwiększać kreatywność. Co aktualnie cieszy się dużą popularnością jeśli o to chodzi?

Continue reading “Nowinki techniczne – jakie aktualnie urządzenia warto znać?” »

W sprzedaży pojawiła się ostatnio nowa kamerka marki GoPro, a jej możliwości są praktycznie nieograniczone

Jeśli kochamy silne emocje, to na pewno pokochamy też sporty ekstremalne. A jeżeli do tego mamy ochotę podzielić się swoimi wrażeniami ze znajomymi albo z Internetem, to dobrze będzie kupić kamerkę sportową oraz nagrywać własne przygody.
Ostatnio kamery sportowe są niezwykle popularne.

Continue reading “W sprzedaży pojawiła się ostatnio nowa kamerka marki GoPro, a jej możliwości są praktycznie nieograniczone” »

Z jakiego względu warto jest zainwestować w Gopro Hero i znakomity dron DJJ Phantom?

Jeżeli jesteś miłośnikiem fotografowania, niewątpliwie słyszałeś o kamerce Gopro Hero. To rewelacyjna kamera, do której dobrze jest dokupić dron, aby osiągnąć rezultaty, o jakich nawet nie śniliśmy. Zacznijmy od samego aparatu. To doskonały sprzęt o niedużej wadze oraz małej obudowie, co umożliwia zabrać aparat ze sobą wszędzie, gdzie możemy robić wyjątkowe zdjęcia. Jego budowa sprawia, iż można posługiwać się nim pod wodą, robić zdjęcia na zjeżdżając na snowboardzie oraz w powietrzu – aż limit pamięci na karcie się skończy. Aparat jest niewielki, zatem w przeciwieństwie do lustrzanki można go położyć w różnych miejscach – jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Continue reading “Z jakiego względu warto jest zainwestować w Gopro Hero i znakomity dron DJJ Phantom?” »