It meeting – nowy sposób na to, by nawiązać osobiste kontakty z partnerami biznesowymi

Współczesność cechuje bardzo duża konkurencja na rynku towarów i usług. Przedsiębiorcy usilnie starają się przyciągnąć uwagę nowych konsumentów.

Rodzi się jednak pytanie na czym polega tajemnica skutecznej sprzedaży?
elektryczne szczoteczki do mycia zębów

Autor: K J Payne
Źródło: http://www.flickr.com
mieszkania

Autor: Five Wun O Clothing www.zazzle.com/fivewuno
Źródło: http://www.flickr.com
Nowe głośniki komputerowe Sony

Autor: Sony
Źródło: Sony
Kluczem do sukcesu jest z całą pewnością spotkanie obydwu stron transakcji w jednym miejscu i czasie, co wbrew powszechnie panującej opinii nie jest takie proste – skocz. Branża IT ma swoją „metodę” na to, aby ów cel zrealizować i poszerzać „sieć” kontaktów biznesowych It meeting. Co kryje się pod tym pojęciem? Nieznany dotąd rodzaj konferencji opartej o formułę networkingu, przeznaczony zwłaszcza dla dyrektorów związanych z szeroko pojętym rynkiem IT, ale nie tylko . Przeprowadzona nie tak dawno konferencja it 2016 gościła także bowiem „zwyczajnych” przedsiębiorców i przedstawicieli różnorodnych instytucji państwowych, pochodzących dla przykładu z sektora bankowego, przemysłowego lub energetycznego. Projekt został stworzony zatem z myślą o wszystkich „ogniwach” łańcucha IT – poczynając od wytwórców, hurtowników, konsultantów, a na systemach integratorów i klientach kończąc – polanditmeeting.

Trzeba zwrócić uwagę, iż na opisywanych tu konferencjach nie ma mówców czy słuchaczy, stoisk reklamowych.

Ten odnośnik do serwisu kamery przemysłowe prowadzi do bardzo atrakcyjnej strony, która ma równie intrygujące informacje na omawiany temat.

Liczy się wymiana doświadczeń i nawiązywanie relacji.