Hackathon – czyli, wszyściutko co dobrze jest wiedzieć na temat tego konkretnego zagadnienia

Czym bywa hackathon oraz do kogo jest skierowany? Gdzie można go odnaleźć? W jaki sposób wygląda struktura hackathonu? Te wszystkie rzeczy oraz jeszcze bardziej dużo bez żadnego problemu odczytasz z naszego nowiutkiego felietonu!
Wyścig projektowania oraz hackaton – to nazwy zamienne przeznaczone dla interesującego nas dzisiaj zagadnienia: hackathon.

Continue reading “Hackathon – czyli, wszyściutko co dobrze jest wiedzieć na temat tego konkretnego zagadnienia” »

Pragniesz nauczyć się języka i zależy ci na szybkich efektach? Idź na przyspieszony kurs językowy

Zdolność porozumiewania się w języku obcym niesie wiele korzyści, zarówno w życiu zawodowym, jak także osobistym. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się język angielski, który jest powszechnie wykorzystywany na calutkim świecie, a do tego przyjął się jako podstawowy język biznesowy. Bez biegłej znajomości wspomnianego języka, nie da się myśleć o wspaniałej karierze, obowiązkach międzynarodowych bądź podróżach.

Continue reading “Pragniesz nauczyć się języka i zależy ci na szybkich efektach? Idź na przyspieszony kurs językowy” »

Tłumacz zaprzysiężony języka ukraińskiego umożliwia sumienne wykładnia wszelkich poświadczeń

Tłumacz zaprzysiężony musi być osobą zaufania ogólnego, jakiego zadaniem jest przekładanie na język polski i zagraniczny np dokumentów procesowych, państwowych oraz autoryzowaniu obcojęzycznych odpisów takich akt. Tłumacz przysięgły może także certyfikować tłumaczenia oraz duplikaty utworzone przez różne osoby zajmujące się tłumaczeniami.

Continue reading “Tłumacz zaprzysiężony języka ukraińskiego umożliwia sumienne wykładnia wszelkich poświadczeń” »