Kupiłeś starszy samochód? Umieść w nim klimatyzację

Jeszcze paręnaście lat wstecz auta z klimatyzacją było dla wielu niepotrzebnym luksusem. Jednak obecnie, gdy na każdym kroku delektujemy się chłodnym powietrzem w gorące dni, zarówno w pracy jak i w zwykłym tramwaju, również w aucie chcemy mieć tą alternatywę.

Niestety, jeśli nabywamy używany pojazd, niekiedy okazuje się, że nie jest on wyposażony w takie dobrodziejstwo.
samochody - malowidło

Autor: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak i na to jest metoda. Współcześnie serwisy trudniące się elektroniką w samochodach, proponują atrakcyjne cenowo alternatywy montażu tego urządzenia. Uzbroją oni nasz wehikuł w wentylatory spal, nawiewy, cewka sprężarki klimatyzacji również się znajdzie. Będziemy mogli spokojnie przemierzać ulice w gorące dni, bez potrzeby tworzenia słabego przeciągu z otwartych na oścież okien. Będzie to również bezpieczniejsza opcja, szczególnie na autostradzie, kiedy kierowca jadąc bardzo szybko najlepiej skupi się na drodze przy szczelnych oknach. W rozróżnieniu od tego, w jak dużym mieście mieszkasz, odmienna będzie cena za tego typu usługę. Dodatkowo, w niektórych, bardzo wiekowych autach, zainstalowanie klimatyzacji nie będzie prawdopodobne. Jeżeli chcesz u siebie zastosować takie rozwiązanie, najpierw znajdź właściwy serwis, używając wyszukiwarki internetowej. Pamiętaj, żeby zaznaczyć funkcję geolokalizacji, dzięki której wyświetlą ci się warsztaty z niedalekiej okolicy. Części potrzebne do tej instalacji, takie jak wentylatory spal czy nawet cewka sprężarki klimatyzacji, można kupić na własną rękę, jeśli wiesz gdzie tanio znajdziesz używane części.
ewidencja

Autor: Impassion Afghanistan
Źródło: http://www.flickr.com
Klimatyzacja samOChodowa w obecnych czasach to mus.

Mimo tego, niektórzy z nas jeżdżą pojazdami starszymi, które nie mają tego udogodnienia. Na szczęście, w przewadze przypadków klimatyzację można zamontować w pojeździe. Trzeba jedynie odszukać właściwy serwis, oferujący takie zadania.