Dekoracje na ściany – kontrast między zastosowaniem fototapety a szklanych paneli

Ozdoby do lokalu mieszkalnego są różnorodne. Jedni lubią otaczać się kolorowymi oraz stylowymi ozdobami, pozostawiając ściany białe. Inni wolą podziwiać na ścianach piękne obrazy lub fotografie. Ostatnio, modne stały się różnorodnego typu ścienne naklejki i malunki ozdabiające pokoje, dodając im osobistego klimatu.

Continue reading “Dekoracje na ściany – kontrast między zastosowaniem fototapety a szklanych paneli” »

Twoja łazienka może stać się modnym oraz pięknym pomieszczeniem, z którego będziesz dumna

Łazienka jest pomieszczeniem, które posiada różny profil użytkowania. Jest ona rezerwowana dla mieszkańców mieszkania, ale także może być dostępna dla wszystkich osób bywających w domu. Bez względu na postać łazienki, trzeba postarać się, by była ona zaprojektowana pięknie i ze smakiem.

Continue reading “Twoja łazienka może stać się modnym oraz pięknym pomieszczeniem, z którego będziesz dumna” »

Wentylator 12v do kuchni, niewielkich biur jak również sklepów

Pragnąc zapewnić sobie bezpieczeństwo w pokojach w których bywamy najczęściej, a gdzie wymagana jest wentylacja automatyczna, dobrze jest pomyśleć o jej założeniu. To drobne urządzenie jak np. wentylator 12v może przyczynić się nie tylko do tego, że będziemy się czuć pewnie, ale również bezpiecznie i bez trwogi o nasze życie. Wszelkie modele napędzane są przez jednofazowe silniki elektryczne. Wentylator 12V wyposażony jest w dodatkowy transformator zasilany prądem jednofazowym 230V, 50Hz z wyjściem zasilania wentylatora 12V AC.

Continue reading “Wentylator 12v do kuchni, niewielkich biur jak również sklepów” »