Badania rynku łatwe i skuteczne jak nigdy wcześniej

Obecny konkurencyjny rynek przyczynia się do tego, że w dalszej perspektywie czasu utrzymają się na nim tylko przedsiębiorstwa świadome oczekiwań i potrzeb obecnych oraz potencjalnych klientów. Najlepszym sposobem na poznanie tych potrzeb są wszelkiego rodzaju badania rynku. Wśród najczęściej wykonywanych trzeba wymienić między innymi badania: satysfakcji klientów, rozpoznawalności marki, wyników szkoleń, użyteczności stron www.

Continue reading “Badania rynku łatwe i skuteczne jak nigdy wcześniej” »

Jak rozliczyć pit 11? Co może być w tym bardzo przydatne? O czym koniecznie pamiętać?

Pit 11 jest informacją o dochodach oraz wszystkich zaliczkach względem podatku dochodowego, musi być ona sporządzona przez płatników oraz wysłana podatnikowi, a także urzędom skarbowym właściwym dla takich podatników w terminie końca lutego następnego roku podatkowego.
Podmioty, które są odpowiedzialne za pit za 2016 powinny korzystać z formularza pit 11 w wersji o numerze 23, który przygotowuje się względem przychodów oraz dochodów uzyskanych od dnia 1 stycznia 2016.

Continue reading “Jak rozliczyć pit 11? Co może być w tym bardzo przydatne? O czym koniecznie pamiętać?” »

Programów na komputer istnieje po prostu multum, dzięki temu każdy wybierze coś odpowiedniego

W przypadku jeżeli poszukuje się ciekawej rozrywki dla siebie, gra komputerowa może być świetnym pomysłem na zabicie czasu. Sięgają po nie osoby w naprawdę różnorakim wieku, od maluchów po dorosłych. Szeroka rozpiętość tytułów oraz wątków tematycznych sprawia, że każdy znajdzie program na miarę swoich potrzeb. Gry komputerowe można nabywać w marketach z elektroniką, w internecie, jak również decydować się na rozgrywki sieciowe oraz korzystać z gier udostępnionych na specjalnych serwisach.

Continue reading “Programów na komputer istnieje po prostu multum, dzięki temu każdy wybierze coś odpowiedniego” »

Jakim sposobem promować własną spółkę ? Które czynności promocyjne rozpocząć?

Każda firma musi się jakoś promować, promocja będzie dla niej tak samo ważna, jak dla człowieka tlen. Żeby jednak była ona trafiona należy przemyśleć którą strategię posiada nasze przedsiębiorstwo, aby promocja mogła odpowiednio się do całości dopasować.

Continue reading “Jakim sposobem promować własną spółkę ? Które czynności promocyjne rozpocząć?” »