Trzeba się zainteresować jak przekazać 1% podatku

Dużo wspaniałego ma szansę zrobić przekazanie 1% podatku

Niektórzy walczą z przeróżnymi trudami zdrowotnymi, które pochłaniają przeważnie znaczniejszą część ich comiesięcznych dochodów, a w dodatku jeszcze zazwyczaj wykluczają ich z możliwości normalnego działania w społeczeństwie.

Continue reading “Trzeba się zainteresować jak przekazać 1% podatku” »

Musimy działać dokładnie z prawem

Kiedy komuś coś sprzedajemy, albo samodzielnie coś kupujemy, to płacimy podatek, który od razu jest doliczony w cenę usługi. Kiedy tego nie zrobimy, to mamy szansę być pewni, że prędzej czy później urząd skarbowy upomni się o własną należność. Nie inaczej przedstawia się sprawa w przypadku najmowania przeróżnych produktów, albo terenów.

Continue reading “Musimy działać dokładnie z prawem” »

Nie zamartwiaj się zaległościami – rozlicz własny pit w 2016 roku i spokojnie zajmij się tym, za czym naprawdę przepadasz

Odkładanie obowiązków na później dotyczy wielu Polaków, lecz przed pewnymi sprawami nie da się uciec. Okrążanie szerokim łukiem miejsc, w których należy rozliczyć swój pit jest niezmiernie popularne do chwili, aż wybija ostatnia godz., by to uczynić. Skutki pasywności i niedostarczenia rozliczenia podatkowego nie są przyjemne i zamiast na ich temat myśleć, lepiej skupić się na swoim obowiązku oraz w końcu mieć go z głowy. Każdy dobry obywatel wie, iż program do rozliczenia pit 2016 pomoże w szybkim oraz efektywnym rozwiązaniu kłopotu. Zabierzmy się wobec tego do pracy.

Continue reading “Nie zamartwiaj się zaległościami – rozlicz własny pit w 2016 roku i spokojnie zajmij się tym, za czym naprawdę przepadasz” »

Czemu warto pamiętać, aby dać 1 procent podatku na fundacje zajmujące się pomocą na wielu płaszczyznach? Czy prosto jest to zrobić?

Składanie corocznego zeznania podatkowego to okazja do tego, aby wesprzeć organizacje pożytku publicznego, jakie pracują dla dobra wspólnego.

Continue reading “Czemu warto pamiętać, aby dać 1 procent podatku na fundacje zajmujące się pomocą na wielu płaszczyznach? Czy prosto jest to zrobić?” »