W obiektach sportowych często wykorzystuje się ekran led

Każdy chce obserwować wyniki. Każdy z pewnością pojawił się chociaż raz w życiu na zawodach sportowych, kiedy to działo się dawno temu, to bez wątpienia spoglądaliśmy na tablicę wyników, na której manualnie przemieniało się wynik, a to sprawiało, że okazywała się ona niezbyt widoczna i gdy człowiek sam nie pamiętał ile jest dla kogo, to nie miał szansy tego zobaczyć.

Continue reading “W obiektach sportowych często wykorzystuje się ekran led” »

Reklama outdoorowa lub online – jaką opcję reklamy zastosować?

Odszukanie efektywnego sposobu reklamy swojej firmy nie jest dziś łatwym zadaniem. Co więcej, satysfakcjonujące wyniki jednej kampanii nie muszą zostać powtórzone w kontekście organizowania kampanii po raz kolejny. Przede wszystkim z tej przyczyny warto postawić na dywersyfikację i działanie równocześnie na kilku różnych płaszczyznach.

Continue reading “Reklama outdoorowa lub online – jaką opcję reklamy zastosować?” »

Jeżeli na co dzień interesujesz się Brandingiem, reklamą i marketingiem, prowadzisz firmę produkcyjną, bądź usługową – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat obecnych możliwości kreacji wizerunku i aranżu produktu.

Rynek reklamy w naszym kraju zdobywa swoje maximum. Pojawia się dużo możliwości. Z powodu tego, iż przedstawia się coraz obszerniejsza liczba firm produkcyjnych, usługowych, przedsiębiorstw i innych. – rośnie rywalizacja, a wraz z nią zapotrzebowanie na skuteczne kampanie promocyjne i koncepcje pozyskania korzystnych źródeł klientów. W obecnych czasach – dobra reklama, to podstawa funkcjonowania w społecznym świecie.

Continue reading “Jeżeli na co dzień interesujesz się Brandingiem, reklamą i marketingiem, prowadzisz firmę produkcyjną, bądź usługową – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat obecnych możliwości kreacji wizerunku i aranżu produktu.” »