Bukiety ślubne we Wrocławiu

Wybór odpowiednich dekoracji ślubnych nie jest zwyczajowo sprawą prostą. Ważne jest, aby dobrze dopasować je do wystroju wnętrz i sukni. W nowym tysiącleciu ilość możliwości może niemal przyprawić o ból głowy. Śliczne dekoracje to we współczesnych czasach rewelacyjny pomysł na wspaniałą wizytówkę ślubu.

Continue reading “Bukiety ślubne we Wrocławiu” »

Fotki ślubne…

Kiedy decydujemy się na to, żeby brać ślub często musimy również pamiętać o tym, że wypada zrobić wesele. Jednak niektóre osoby decydują się na obiad dla najbliższych im ludzi. Nie robią ogromnego wesela, bo chcą przeznaczyć pieniądze na coś zupełnie innego. Ale na ślubie i tak konieczny okaże się fotograf ślubny. Cudowne zdjęcia z tego ważnego dnia okażą się niezbędne.

Continue reading “Fotki ślubne…” »

Jak odnaleźć wartego polecenia fotografa?

Z usług wartych polecenia fotografów korzystamy najczęściej w ważnych życiowych momentach. W chwili, kiedy na świat przychodzi nasze dziecko, kiedy organizujemy ślub lub chcemy zrobić sobie pamiątkową sesję zdjęciową. Niestety niezwykle nierzadko dużym problemem jest odnalezienie fotografa, który zrobi dla nas profesjonalne fotografie i nie weźmie od nas nader dużych pieniędzy.

Continue reading “Jak odnaleźć wartego polecenia fotografa?” »