Kary ręczne i algorytmiczne nakładane na administratorów serwisów internetowych

Twórcy stron internetowych czasami mają problemy z ich prowadzeniem. Do takiego rodzaju sytuacji może dochodzić najczęściej w przypadku kierowników niedawno zaprojektowanych serwisów internetowych, którzy jeszcze niewystarczająco dojrzeli drobiazgowe przepisy funkcjonowania wyszukiwarki google i nie sprawdzają tego, jakiego typu linki prowadzą do ich serwisów.

Continue reading “Kary ręczne i algorytmiczne nakładane na administratorów serwisów internetowych” »

Jeśli nie masz czasu, żeby konserwować instalacje domowe, zatrudnij profesjonalną firmę

Masz dom, lecz nie posiadasz odpowiednio dużo wolnego czasu w tygodniu, żeby dbać o odpowiedni stan wszelkich instalacji? A być może jesteś właścicielem bloku komunalnego, kamienicy, z tego powodu jesteś zobowiązany dbać o dobry stan instalacji? Lub masz firmę i potrzebujesz, żeby ktokolwiek cyklicznie sprawdzał i konserwował wszystkie instalacje? Jeśli chociaż raz powiedziałeś „tak”, posiadamy dla Ciebie rozwiązanie.

Continue reading “Jeśli nie masz czasu, żeby konserwować instalacje domowe, zatrudnij profesjonalną firmę” »

Wielu przedsiębiorców stara się mieć jak najmniej do czynienia z różnego rodzaju dokumentami

Jednak niektórych kwestii, takich jak wystawienie rachunków, po prostu nie można ominąć. Dlatego zanim będziemy stronić od wystawiania faktur, o wiele łatwiej jest się pojednać z tym faktem i zastanowić się o profesjonalnym programie, który wesprze nas w księgowości. Skupmy się głównie na tym, żeby poszukiwany przez nas system do fakturowania posiadał podstawowe opcje, dzięki którym prowadzenie rachunkowości w naszej działalności będzie o wiele prostsze.

Continue reading “Wielu przedsiębiorców stara się mieć jak najmniej do czynienia z różnego rodzaju dokumentami” »

Szybki rozwój nowoczesnej inżynierii w znacznym stopniu przyczynia się do zmniejszenia liczby etatów

Słowo samoobsługa w latach PRL-u miało niewiele znaczeń. Chyba zazwyczaj kojarzymy go z barami mlecznymi, gdzie każdy, chcąc nie chcąc, musiał obsłużyć się samodzielnie. Choć i dziś nie w każdej karczmie pracują kelnerki, to jednak w porównaniu z latami 60-tymi ubiegłego stulecia dużo się zmieniło. Otóż, praca ludzi została zastąpiona przez rozmaite systemy. Naturalnie na razie roboty nie podają dań, lecz na parkingach albo w różnych wypożyczalniach pieniądze są pobierane przy użyciu specjalnych urządzeń.

Continue reading “Szybki rozwój nowoczesnej inżynierii w znacznym stopniu przyczynia się do zmniejszenia liczby etatów” »