Kontrolujemy płynność finansową naszego kontrahenta

Jeżeli mamy zamiar, z kimś zawrzeć umowę często mamy jakieś lęki. Funkcjonujemy w czasach, kiedy sporo firm chce dorobić się na naiwności innych. Tak, więc niezbędne jest przysłowiowe chuchanie na zimne. Jeśli chcemy z kimś robić interesy nie zapominajmy, że możemy wszystko sprawdzić nim dojdzie do zawarcia umowy.

Continue reading “Kontrolujemy płynność finansową naszego kontrahenta” »

Nastały czasy gdzie błyskawiczny zastrzyk pieniądza to sprawa codzienna. W tej sytuacji każdy ma możliwość zawnioskować o szybką pożyczkę bez biku.

Pożyczki bez BIKu to nie tylko szybkie pieniądze, ale także pomoc w chwilach, kiedy tracimy wszystko. W jednym momencie możesz zostać bez pracy, bez dachu nad głową, z długami i bez pieniędzy. Jedną z szans wybrnięcia z tych sytuacji są szybkie pożyczki.

Continue reading “Nastały czasy gdzie błyskawiczny zastrzyk pieniądza to sprawa codzienna. W tej sytuacji każdy ma możliwość zawnioskować o szybką pożyczkę bez biku.” »

Jak dyrektorzy małych, jak również większych firm radzą sobie z obowiązkami związanymi z choćby pobieżną znajomością przepisów

Każdy biznesmen, który prowadzi własną firmę powinien znać choćby podstawy prawa. Ta niezwykle przydatna wiedza przydaje się szczególnie wtedy, kiedy właściciel planuje np. rozszerzyć działalność lub samodzielnie prowadzi rozliczenia z podwykonawcami. Najlepszym źródłem potrzebnych informacji jest sieć, oczywiście jeżeli tylko internauta zagląda na wartościowe witryny. Znawcy prawa udzielają nawet porad online, a i na portalach dyskusyjnych można czasami znaleźć odpowiedź na kłopotliwe pytania i w taki sposób rozwiać własne wątpliwości.

Continue reading “Jak dyrektorzy małych, jak również większych firm radzą sobie z obowiązkami związanymi z choćby pobieżną znajomością przepisów” »